Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Živý Ken Rodrigo Alves otevřeně: Řeknu vám pravdu o tom, jak se rozpadám

Živý Ken Rodrigo Alves otevřeně: Řeknu vám pravdu o tom, jak se rozpadám
Zdroj: Instagram
+ Dalších 63 fotografií
Je mu 35 let a za sebou má více než 60 plastických operací a přes 150 dalších drobných zákroků po celém těle. Živý Ken Rodrigo Alves nyní přiznal, že jeho touha po dokonalém těle také někdy pořádně bolí. Rodrigo se prostě rozpadá. A prý nemá ani penis.

Brazilec Rodrigo Alves je závislý na plastických operacích. Za každou cenu chce vypadat dokonale. Aby se stal živým Kenem, musel utratit už přes 14 milionů korun. Podstoupil více než 60 plastických operací a bezpočet drobnějších zákroků. Pořád ale není spokojen s tím, jak vypadá. Pořád je prý co zlepšovat. Na jedné straně tak Rodrigo staví nové tělo, na straně druhé se mu ale fyzická schránka bortí.

Třeba takový nos si musel nechat upravit čtyřikrát. "Poslední operace byla dost katastrofální, byl mi implantován silikonový štěp, který moje tělo nepřijalo. Nos mi začal hnisat, udělala se mi v něm velká díra a já vůbec nemohl dýchat," uvedl pro Lui.cz Aby vůbec mohl dýchat, musel si do nosu strčit dvě brčka na pití.

Dlouho mu nedržely vlasy tak, jak měly. Tak si je nechal odřezat a posunout na hlavě. "Mám posunutou vlasovou linii. Odřízli mi kus čela a posunuli vlasovou linii, takže vypadám jako panenka," říká Rodrigo.

Zlobí ho i výplně na břiše, nedrží tak, jak by měly. Prý mu putují v těle. V pětatřiceti letech mu také vypadaly zuby Údajně mu vypadaly v noci po nějaké divoké pařbě. "Měli jsme divoký večírek a já jsem hodně pil. V noci jsem měl nějakou noční můru a asi jsem kvůli tomu cvakal zuby tak moc, až se rozlámaly," popisoval novinářům. Takže šel na kliniku a lékaři mu do pusy dali porcelánové zuby.

Pořád ale není spokojen s nosem. Stále nějak nedrží, jak by měl. Takže v plánu je další operace. Samostatnou kapitolou je jeho penis. Nikdy ho neukázal. Spekuluje se, že ho vlastně nemá, jen mu z těla vychází močová trubice. Prý jde o tragický následek nějaké plastické operace, která se brutálně nepovedla...

Související články

Další články