Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŽIVOT ZA PLOTEM: Petra Kvitová ukázala fotky z olympijské vesnice. Tam venku ale číhají gangy, tam venku šlapou zdrogovaný holky, tam venku je skutečné Rio

Petra Kvitová si užívá vesničku. Tam venku je ale jiný svět…
Zdroj: Twitter, profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Rio je sice pod obecnou kritikou, ovšem české tenistky si to užívají i tak. Daří se jim a své momenty na olympiádě poctivě zveřejňují na sociálních sítích. Díky tomu máme možnost vidět unikátní záběry přímo z dějiště her! V olympijské vesničce je pohoda, mimo areál se ale odváží jen ti největší borci. Tam venku je totiž to pravé nebezpečné Rio.

Možná jsou olympijské hry v Riu nejšpinavějšími v historii, mají spoustu negativních stránek a hodně sportovců je kritizuje, nicméně jsou i sportovci, kteří si je užívají. Mezi nimi najdeme i české tenistky.

Těm se v Brazílii nejen daří, ale také se zamilovaly do olympijské vesnice. Kvitová si hodně pochvaluje bazén, ke kterému ráda usedá večer, aby si vyčistila hlavu. Také si osahala pochodeň, ve které se nesl olympijský oheň.

Holky se společně moc rády fotí a je vidět, že to v dějišti zase tak špatné nebude, protože na fotkách žádná špína vidět není. Ochotně také dávají rozhovory. Není se čemu divit, protože Kvitová je již ve čtvrtfinále dvouhry a Šafářová se Strýcovou vyřadily sestry Williamsovy, což je v ženské čtyřhře největší možný skalp!

Související články

Další články