Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zimní horor: Katie unesl rodinný přítel a tři týdny ji znásilňoval v rakvi!

Zdroj: Twitter
Utrpení, které ji čekalo, paradoxně překonala proto, že byla sexuálně zneužívána už jako mimino. Její příběh děsí i po letech.

Katie Beers (35) z Long Islandu se stala hlavní zprávou všech médií konce roku 1992. Dne 28. prosince byla jako devítiletá nalákána rodinným známým na dárek ke svým nadcházejícím narozeninám. John Esposito ji ale ve svém domě uvěznil pod garáží v předem připravené podzemní kobce velikosti a vzhledu rakve. Do té holčičku zavřel a následujících 17 dní ji tam znásilňoval.

Od strašlivé události, která Katie osudově změnila život, letos uběhlo 25 let. Z mladé ženy se stala úspěšná autorka, jíž pomohlo se z děsivého traumatu vypsat. Její paměti se staly bestsellerem. Sama hořce dodává, že jí pomohlo přežít, že byla sexuálně zneužívána přítelem své tety Salvatorem Inghillerim. Od svých dvou let až do únosu Espositem.

S otřesným faktem se svěřila v diskuzi na síti Reddit "Všichni dospělí, kteří se o mě měli starat, mě nakonec zneužili," konstatovala.

Dívka byla vysvobozena 13. ledna 1993. Esposito dostal doživotí, ve vězení zemřel v roce 2013. Katie je dnes spokojenou matkou dvou dětí.

Související články

Další články