Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Žilková o Damianovi: Bydlí u nás už rok a místo v lamborghini jezdí mým starým autem, říká

+ Dalších 9 fotografií

Herečka Veronika Žilková byla jednou z hvězd slavnostního vyhlášení vítěze soutěže Muž roku 2023, která se konala v Náchodě. Slavná hvězda našich filmů, seriálů i divadelních jevišť vůbec poprvé pro eXtra.cz otevřeně promluvila o tajemném Damianovi D., příteli své nejmladší dcery Korduly Stropnické. 

Podala pomocnou ruku

Známá herečka Veronika Žilková je několikanásobnou matkou vlastních i osvojených ratolestí. Za ta léta se prý naučila příliš se dětem do vztahů nemontovat. “Já jim do toho nemluvím a Damian už u nás rok bydlí,” překvapila v rozhovoru pro eXtra.cz Žilková, která vůbec poprvé promluvila o tom, jaký má vztah k příteli své sedmnáctileté dcery Korduly Stropnické.

“Nastěhoval se k nám loni v srpnu, takže já mám další dítě. Jsou oba dva děti, oba dva jsou z rozvedených manželství, takže si myslím, že je hrozně fajn, že se potkali, protože ty rozvody dětem ubližují v jakémkoliv věku,” dodala Veronika, ve které se opět objevily ochranářské sklony a rozhodla se poskytnout útočiště mladému muži, který to v životě nemá tak jednoduché, jak si možná mnozí mysleli.

Herečka je navíc moc ráda, že jsou si Kordula a Damian vzájemně oporou, a je jí upřímně líto, že je okolí dost často nebere jako dvě děti, které si chtějí užívat studentský život. “Mrzí mě, že se o Kordulce a Damianovi říká, že žijí v luxusu. Oba jsou studenty 4. ročníku a měli by teprve maturovat. Neživí se sami a už vůbec nevlastní lamborghini,” uvedla Veronika a dodala, že Damian místo luxusních vozů používá její starší auto a vyjádřila se i k jejich společné dovolené v Thajsku. "Byli tam na rodinné návštěvě a nebydleli v Hiltonu, ale doma u Damianovy rodiny," vysvětlila starostlivá máma.

Věří, že spolu zůstanou

Hvězda filmu Spolu prozradila, že Damian je zároveň Kordulinou nejlepší formou terapie v době, kdy sama prožívá těžkosti spojené s rozvodem rodičů. "Právě proto u nás už rok bydlí, dovolila jsem to, protože spolu mají takový krásný milenecko-sourozenecký vztah," usmívala se herečka s tím, že pro oba to bude první láska, na kterou budou jistě celý život vzpomínat.

"Samozřejmě mají představu, že spolu budou až do smrti, ale takovéto pohádky v životě moc často nejsou," dodala závěrem Veronika a svěřila, že nad tím, aby se k nim partner její dcery nastěhoval, neváhala ani minutu a vše oběma dětem dovolila. "Oni si spolu kamarádili už rok předtím, takže jsem ho znala a vím, jak moc fajn je to kluk, a doufám, že to dospívání spolu přežijou v dobrém," řekla maminka influencerky Agáty Hanychové.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy