Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Žije otec "vraha" Nečesaného z úplatků? Policie mu zabavila 4 domy!

Lukáš Nečesaný a jeho rodina.
Zdroj: lukasnecesany.cz
Lukáš Nečesaný stojí před soudem kvůli tomu, že chtěl údajně zavraždit kadeřnici. Problémy s policií má i jeho otec. Protikorupční policie má podezření, že na své domy si našetřil z úplatků.

Lukáš Nečesaný věří, že nebude odsouzen. Policisté jsou přesvědčeni, že vzal poleno na kadeřnici a zkusil ji umlátit - o případu jsme psali ZDE

Obrovské problémy má ale taky Lukášův otec, který mu nyní platí drahé právníky

Protikorupční policie totiž vyšetřuje, z čeho zaplatil své domy. Kriminalisté si myslí, že tři domy v Liberci a jeden ve Stráži nad Nisou financoval z úplatků, které pobíral jako ředitel liberecké krajské nemocnice.

"Máme k dispozici dokumenty, z nichž vyplývá, že protikorupční policie podezírá Nečesaného a jeho ženu Šárku, že za peníze z úplatků od firem dodávajících pro nemocnici měli nakoupit domy v Liberci," uvedl pro iDnes.cz analytik Krajského protikorupčního pracoviště Jaroslav Tauchman.

Z přijímání úplatku a podplácení obvinili policisté Luďka Nečesaného letos v červnu letošního roku. Z praní špinavých peněz je obviněna i jeho manželka Šárka.

Ta založila v roce 2009 poradenskou firmu Sarmed, do které během dvou let od čtyř zdravotnických firem přiteklo přes 23 milionů korun. Šlo přitom o společnosti, které do liberecké nemocnice dodávaly své zboží. Peníze tak mohly být úplatkem, píše iDnes.cz.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy