Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zhubněte až 14,5 kilo za 3 měsíce a mějte do plavek krásné a štíhlé tělo!

Ilustrační foto

Podobně úžasného výsledku dosáhl jeden z našich zákazníků, když s koktejlem ze zelené kávy zhubnul za 3 měsíce ze 140 na 125,5 kg.

Oproti klasickému Green Coffee Plus se rychleji vstřebává, neobsahuje žádný cukr a donutí vás pít.

Také jsme pro vás připravili skvělou řadu za studena lisovaných olejů, které šetrně ošetří vaši pleť a vlasy. Napravte škody, které na vás napáchala zima!

Hubnutí je nyní ještě rychlejší s revolučním koktejlem ze zelené kávy

Green Coffee Plus v podobě koktejlu.

Některým lidem nevyhovuje polykání tablet, proto jsme na jejich přání vytvořili revoluční produkt – Green Coffee Plus v podobě koktejlu. Vychází ze stejné receptury jako mnohokrát ověřený Green Coffee v tabletách, ale tělo ho lépe přijímá. Rychleji se vstřebává, skvěle zasytí a dodá tělu k dietě tolik potřebné tekutiny. Má lahodnou chuť i přes to, že neobsahuje žádný cukr. Tento unikátní shake s příchutí čokolády nebo vanilky můžete koupit za akčních 379 Kč!

O vaši pleť a vlasy se postarají za studena lisované oleje

Oleje pro perfektní péči o vaše vlasy.

Péče o pleť a vlasy nevyžaduje komplikované kosmetické přípravky s obsahem chemie. Po staletí byly pro tento účel užívány koncentrované vzácné oleje – pravá síla přírody. Co však naši předkové neznali, je nejmodernější metoda lisování za studena, která je schopna zachovat maximum živin. Právě takto vylisované oleje jsme nově zařadili do naší nabídky a vy tak můžete pečovat o své tělo tradičním způsobem za přispění nejmodernějších vědeckých poznatků.

Zázračná rostlina vás zbaví deprese a vrátí vám vitalitu

STRESS OUT

Mnoho lidí drtí pracovní stres a sychravé počasí přidává pocit malátnosti a ubírá chuť do života. Naštěstí však existují přírodní látky jako STA complex, které mohou plnohodnotně nahradit lékařem předepsaná antidepresiva a jsou dokonce volně k dostání. Pokud se chcete cítit lépe a postavit se stresu čelem, pomůže vám STRESS OUT, který obsahuje výtažek z této zázračné rostliny štěstí. Koupit ho můžete exkluzivně na Topleky.cz za akčních 349 Kč!

Zelená káva je nejrychlejší cesta k úžasné postavě

Green Coffee Plus

Green Coffee je momentálně absolutním hitem všech, kdo bojují s kily navíc. Díky slavným osobnostem jako Katy Perry a Jennifer Lopez se Green Coffee stal nejprodávanějším dietním doplňkem na světě. Green Coffee Plus se vyrábí v České republice a oproti zahraničním přípravkům je navíc obohacen vitamínem C a spirulinou, která výrazně tlumí chuť na sladké. Doplněk má silný antioxidační efekt, takže vám dopomůže i ke krásnější pleti. V kombinaci s čajem „Štíhlá krása z Čech“ stojí 329 Kč!

Menopauza nemusí být horor

Indo3nol forte

Nepříjemným a bohužel často nevyhnutelným aspektem stárnutí u žen jsou hormonální výkyvy způsobené přechodem. S nimi si poradí doplněk stravy Indo3nol forte tím, že stabilizuje hladinu hormonů v těle. Návaly horka, nespavost, pocení a bolení hlavy se tak stanou minulostí. Účinná látka Indol-3-karbinol reguluje hladiny hormonů na správnou výši a pomáhá při potlačování příznaků klimakteria. Také slouží jako prevence před nádorovými onemocněními. Můžete ho koupit za akčních 499 Kč.

Související články

Další články