Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zhubla, ale ňadra bobtnají: Hvězdička z Ulice Patricie Pagáčová ukázala 2 vánoční zázraky

Zhubla, ale ňadra bobtnají: Hvězdička z Ulice Patricie Pagáčová ukázala 2 vánoční zázraky
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
je tak svůdná
Protagonistka nekonečného seriálu Patricie Pagáčová (30) má jistě před sebou zářnou hereckou budoucnost. Mezitím, co svůj talent zatím obětuje seriálům s nepříliš vysokým hodnocením na filmových a seriálových fórech a kvalitní filmová role na ni ještě určitě čeká, na Instagramu se chlubí tím, čím se rády chlubí herečky z filmů s hvězdičkou. Prsa jsou tím, co muži obdivují a ženy závidí. Pochopila to i Pagáčová a fandům teď servíruje opravdové eso. Tedy dvě esa.

Patricie už dávno není dívka kypřejších tvarů. Zamakala na sobě, za což si zaslouží obdiv, a pozvolna se zvyšujícím se sebevědomím odhazuje svršky. A i když většina žen, které shodí nadbytečné kilogramy, přijdou o velikost hrudníku, budoucí oscarová herečka, která se zatím nejvýrazněji proslavila rolí Terezy Jordánové v seriálu Ulice, to má naopak - její ňadra se jakoby zázrakem zvětšují.

Že by šlo o nějaký seriálový trik? Ani náhodou. Patricie je na svůj hrudník pyšná. Ráda ho ukazuje, a když je potřeba, klidně se o něm na Instagramu rozepíše.... Jako by jí nezáleželo na tom, že ji proslavilo herectví ve velmi kvalitních seriálech, prsa jsou přednější. Prsa Patricie miluji všichni. A s takovou invencí musí herecké kočičce brzy přistát mnoho dalších filmových nabídek. Možná si zahraje ve velkém filmu s Robertem Rosenbergem, možná se slavným Rocco Siffredim.

Patricie se ale divák, který ji a její přednosti miluje, nově dočká i v roli porotkyně SuperStar v ročníku 2020. Jistě bude zajímavé, jak se talentovaná herečka své role chopí. Snad její vtip, kvalitní hudební sluch a další přednosti nebudou zaostávat o prsa Dolly Buster za mnohem odbornějším názorem hudebníka Pavola Habery, Leoše Mareše, který třikrát po sobě vyprodal O2 arenu, a zpěvačky Moniky Bagárové.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy