Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Zhroucení? Justin Bieber poslal fanouškům dojemný vzkaz, kterým odůvodnil, proč zrušil své světové turné

Nemá to chlapec jednoduché!
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Když koncem července Justin Bieber předčasně ukončil své světové turné, jeho fanoušci propadli panice. Aby je alespoň trochu uchlácholil, vylil si Justin na svém Instagramu ve středu srdéčko a osvětlil, proč turné ukončil. Jedná se o další psychické zhroucení slavné hvězdy?

V posledních letech se nám tu rozmohl takový nešvar. Především u těch největších celebrit. Loni své světové turné zrušil Kanye West a o pár dnů později ohlásil psychické zhroucení. Není tedy divu, že když koncem minulého měsíce ohlásil předčasný konec světového tour Justin Bieber, fanoušci propadli panice.

Aby nějak osvětlil nastalou situaci, poslal fanouškům dojemný vzkaz na svém Instagramu. „Nechal jsem své ztroskotané vztahy, aby mě ovládly a diktovaly moje jednání a chování k druhým lidem,“ rozepsal se. „Nechal jsem se zaslepit hořkostí a žárlivostí,“ přiznal Justin.

Ve vzkazu také zdůraznil, že si je velmi vědom toho, že sám není perfektní, a že je nesmírně vděčný za to, že má kolem sebe lidi, kteří mu připomínají, kdo je a kým chce být.

„Nedovolím, aby moje minulost diktovala moji budoucnost,“ nechal se slyšet a uvedl, že chce docílit toho, aby jeho tvorba a odkaz byly zachovány.

Toho ovšem nedocílí tím, že zruší svoje turné, jak poukazují někteří pěvečtí kolegové. Například zpěvák Jonas Blue se nechal slyšet, že je Justinovo jednání nezodpovědné. Fanoušci na něho prý spoléhají a on je zklamal. To má sice pravdu, nicméně Bieberova fanouškovská základna je tak velká a silná, že s ní neotřese snad vůbec nic.

Bieber se v poslední době uzavřel trochu do sebe a hodně času tráví u svého pastora. O Justinovi je hodně známo, že je silně věřící. V těžkých chvílích se asi raději obrací na víru. Spekulace o tom, že by se chystal založit vlastní církev, však byly naštěstí již vyvráceny. Uvidíme, jestli se Bieber bude kolegou Westem inspirovat a také se nechá někam zavřít, nebo jestli si dá jenom pauzičku.

Související články

Další články