Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Žhavé semifinále Miss: Krásky ukázaly své luxusní křivky v plavkách, zářila Biasiol i Péťa z Love Islandu

Semifinále Miss Czech Republic 2024: Veronica Biasiol nebo Péťa z Love Islandu oslnily během promenády v bikinách
Zdroj: koláž eXtra.cz/foto eXtra.cz Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 32 fotografií
Miss

Pohovory v českém i anglickém jazyce nebo přehlídka v bikinách, tak vypadalo semifinále prestižní soutěže Miss Czech Republic 2024, na němž nechyběla ani redakce eXtra.cz, která pro vás událost zdokumentovala. O korunku krásy se letos ucházejí i již velmi dobře známé tváře: influencerka Veronica Biasiol nebo účastnice Love Islandu Petra Beníšková. Jak se jim dařilo před porotou a během promenády v plavkách? 

Castingy pro ročník 2024 jsou uzavřeny a nyní cesta za korunkou královny krásy pokračuje. Porota soutěže Miss Czech Republic pod vedením prezidentky Taťány Makarenko usilovně hledá svou novou královnu a ze stovek přihlášených dívek postupně zužuje počet a vybírá ty nejlepší.


Semifinále Miss Czech Republic 2024

Během semifinále Miss Czech Republic 2024 porota postupně sestavila kompletní seznam TOP 20 postupujících dívek, které nyní čeká ještě dlouhá a nikoli jednoduchá několikaměsíční cesta.

"Na semifinále máme cíl poznat dívky hlouběji než na castingu, ale pořád to není tak, že vybíráme finalistky. Dnes sestavíme TOP 20, se kterými chceme nadále spolupracovat a myslíme si o nich, že mají kvality pro to, aby tam byly. S těmi dívkami pak nadále pokračujeme, máme různá soustředění, školení, challenge, které jsou eliminační," říká o semifinále majitelka soutěže Taťána Makarenko, která nám na místě poskytla rozhovor. Můžete si ho přehrát v náhledovém videu.Pohovory před porotou, ale i promenáda v plavkách

Semifinále probíhalo v pondělí 18.12. v prostorách Spojky Karlín. Každá z dívek, usilujících o korunku krásy a titul Miss, postupně usedla před porotu soutěže a představila se v českém i anglickém jazyce. Poté došlo i na promenádu v plavkách. Z padesáti dívek se až v pozdních hodinách počet zúžil na 20 postupujících.

Letošního ročníku se účastní i jedna z nejznámějších českých influencerek Veronica Biasiol, účastnice letošní série Love Island Petra Beníšková nebo Tina Diallo. I tyto dívky celý výše zmíněný proces čekal. Žádných výhod a benefitů, jak by si mnozí lidé nejspíš mysleli, se rozhodně nedočkaly. Jak se jim dařilo na přehlídkovém mole? Podívejte se v galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy