Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žhavé fotky z pouště či bazénu? Finalistky Miss Czech Republic 2018 odhodily veškeré zábrany

Co myslíte?
Zdroj: www.wesnap.cz/ Instagram
+ Další 3 fotografie
Soustředění desítky finalistek Miss Czech Republic 2018 ve Spojených arabských emirátech zřejmě není nic pro stydlivky. Holky se totiž nebojí odhodit zbytečné kousky oblečení a nafotily pěkně žhavé fotky. Co na ně říkáte?

Letošní finálová desítka soutěžících Miss Czech Republic je snad nejžhavějším ročníkem od vzniku soutěže. Porota vybrala opravdu ty nejlepší dívky, které čeká slibná budoucnost. Na soustředění to ale rozhodně není žádná dovolená a odpočinek, holky tvrdě dřou nejen denně s trenérem, ale také mají několik focení denně, reportáže a dokonce i živé vysílání na Instagramu eXtra.cz.

Finalistka s číslem 6 Nikol Zimlová dokonce prozradila: „Já už dva dny nespala, měla jsem jedno focení za druhým. Pokud chcete krásné fotky u východu slunce a stihnout veškeré přípravy jako styling, vlasy a make-up, prostě není čas na spánek,“ prozradila v rozhovoru.

Holky fotily také v poušti a bazénu, kde vznikly nádherné snímky. Soutěžící s číslem 2 Liana Vasilišinová (21) má nejen krásné tělo, ale také je nejsledovanější na Instagramu ze všech soutěžících. Ví přesně, jak na sebe strhnout pozornost tak, aby ji lidé na sociálních sítích milovali: „Mám za sebou nějaké focení, a hodně se o mně v minulosti psalo. Je to zřejmě tím, že mým dlouholetým přítelem je fotbalista Aleš Matějů, se kterým žiji střídavě v Anglii.“

V letošním ročníku jsou pouze dvě blondýnky, které jsou díky tomu naprosto nepřehlédnutelné. Soutěžící s číslem 4 Natálie Kontová nafotila žhavé fotografie s kluky od WESNAP v bazénu a musíme říct, že je se na co těšit. Víc toho naleznete v galerii. Máte už svoji favoritku?

Související články

Další články