Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

ŽHAVÁ SCÉNA: Partner hvězdy Ulice Šárky Vaculíkové svlékl do naha ČERNOU VDOVU!

+ Dalších 30 fotografií
V seriálu Černé vdovy hraje Lucia Siposová (39) pěkný poděs. Je trochu naivní, nezodpovědná a rychleji jedná, než přemýšlí. Život jí přivede do situace, kdy ji napadne založit si erotický blog. V podání temperamentní slovenské herečky se tedy v příštím díle Černých vdov máme na co těšit. A sekundovat jí bude mladý fešák Marek Lambora (23), přítel hvězdy seriálu Ulice Šárky Vaculíkové.

Nahota a sex vydělávají a tím se začne řídit v dalším díle jedna z černých vdov Veronika Majerová. Pro slovenskou herečku to znamenalo odhodit pár oblečků a střihnout si před kamerou několik odvážných postelových a odhalených scén.

„Musím říct, že je to pokaždé rozpačité natáčení. K tomu se to točilo ještě v momentě, kdy jsem byla nemocná. Nikdy se mi to nestalo, měla jsem chřipku a bylo mi hrozně,“ vzpomíná herečka na seriálové sbližování Veroniky a Filipa „Nejhorší bylo to, že jsem věděla, že to ten Marek ode mě stoprocentně chytne. Nedalo se nic dělat.“ Co herečka předpokládala, stalo se. Takže trapněji jí bylo z nemoci než z té postele a milostných scén. „Bylo to drsné, neustále jsem se mu omlouvala a on byl zlatý.“

Zato Marek Lambora coby Filip řešil víc stud než onemocnění Lucie. „Styděl jsem se dost. Člověk se navenek před štábem tváří, že je vše v pořádku a nic se přece neděje, je to má práce, ale uvnitř jsem myslel, že se rozskočím. Ale Lucka byla moc příjemná a profesionální, takže po pár klapkách už jsem byl naprosto klidný,“ přiznává s úsměvem Lambora.

Marek Lambora je talentovaný mladý herec, kterého můžete vidět především na divadelních prknech. Zahrál si však už i v mnoha českých seriálech. Objevil se v Ohnivým kuřeti, Přístavu a nyní ho mohou jeho fanoušci vidět v seriálu Černé vdovy. Marek Lambora je zadaný, už delší dobu randí se svojí kolegyní, o osm let starší Šárkou Vaculíkovou, která je pro diváky známá jako Adriana z Ulice.

Na milostnou scénu těchto dvou se můžete podívat v neděli ve 20.15. na Primě.

Související články

Další články