Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Sexy Patricie Solaříková si střihla v Ulici žhavou scénu a ukázala téměř vše

To je ale postavička!
+ Dalších 40 fotografií
Patricie Solaříková vypadá v poslední době opravdu perfektně, a proto si v seriálu Ulici může úplně v pohodě dovolit i odvážnější scénky. Herečka se v oblíbeném seriálu svlékla do spodního prádla naposledy před mnoha lety. V té době byla ještě malou puberťačkou a diváci tak nemohli dostatečně ocenit její křivky.

Herečka Patricie Solaříková hraje v seriálu Ulice už od jeho začátku, takže pár odhalenějších scén zažila. Tu poslední mohli diváci vidět před několika lety, kdy se její postava Terezy Jordánové promenádovala po bytě jen ve spodním prádle.

Od té doby nic moc herečka v seriálu neukazovala. Až nyní to konečně přišlo. Učitelka Tereza konečně přestala tajit, že chodí se svým kolegou Davidem, a dává to všem patřičně najevo. To se jim ale jednou skoro vymstilo.

Oba dva to už nevydrželi, a protože se vídají jenom v práci, doma a ve svém volném čase, tak na to vlítli přímo ve škole. Dlouhé odloučení, kdy Tereza luští křížovky v pokoji a David si otevírá pivo v kuchyni, zkrátka nezvládají.

Tentokrát je nikdo nenachytal, ale příště to vyjít nemusí. Díky tomu jsme mohli po letech vidět postavu Terezy Jordánové jenom ve spodním prádle. Vypadá mnohem lépe než kdysi.

Mohlo by vás zajímat

Další články