Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Sexy Patricie Solaříková si střihla v Ulici žhavou scénu a ukázala téměř vše

Sexy Patricie Solaříková si střihla v Ulici žhavou scénu a ukázala téměř vše
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 39 fotografií
Patricie Solaříková vypadá v poslední době opravdu perfektně, a proto si v seriálu Ulici může úplně v pohodě dovolit i odvážnější scénky. Herečka se v oblíbeném seriálu svlékla do spodního prádla naposledy před mnoha lety. V té době byla ještě malou puberťačkou a diváci tak nemohli dostatečně ocenit její křivky.

Herečka Patricie Solaříková hraje v seriálu Ulice už od jeho začátku, takže pár odhalenějších scén zažila. Tu poslední mohli diváci vidět před několika lety, kdy se její postava Terezy Jordánové promenádovala po bytě jen ve spodním prádle.

Od té doby nic moc herečka v seriálu neukazovala. Až nyní to konečně přišlo. Učitelka Tereza konečně přestala tajit, že chodí se svým kolegou Davidem, a dává to všem patřičně najevo. To se jim ale jednou skoro vymstilo.

Oba dva to už nevydrželi, a protože se vídají jenom v práci, doma a ve svém volném čase, tak na to vlítli přímo ve škole. Dlouhé odloučení, kdy Tereza luští křížovky v pokoji a David si otevírá pivo v kuchyni, zkrátka nezvládají.

Tentokrát je nikdo nenachytal, ale příště to vyjít nemusí. Díky tomu jsme mohli po letech vidět postavu Terezy Jordánové jenom ve spodním prádle. Vypadá mnohem lépe než kdysi.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy