Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Žhavá Ornella ukázala luxusní postavu, ale i rodinné štěstí. Fotky z Egypta působí jako z reklamy

Ornella Koktová ukázala luxusní postavu, ale i rodinné štěstí. Fotky z Egypta působí jako z reklamy
Zdroj: Koláž eXtra/Se souhlasem Ornelly Koktové
+ Dalších 7 fotografií
DOVOLENÁ

Ornella Koktová si užila první podzimní dny na rodinné dovolené v Egyptě. Influencerka se rozhodla užít si čas pouze s dětmi a svým manželem Josefem Koktou u moře a načerpat energii na zimu. Věnovala se jak svému muži, tak i svým ratolestem včetně Quentina, který roste jako z vody. Ornella si s ním vyjela na výlet ve stylu "Indiana Jonese". A že jí to seklo!

Influencerka Ornella Koktová se rozhodla odletět za teplem a sychravé podzimní počasí nechat doma v ČR. Se svým manželem Pepou Koktou a třemi dětmi, nejstarším Quentinem a mladšími dětmi Lilianne a Svenem, vyrazila do slunného Egypta. Ornella se podle fotek chtěla hlavně věnovat své rodině a užít si také moře a klid.

Hned po příletu, jak jsme již psali, influencerka sdílela fotografii v plavkách a kloboučku a pochlubila se opálením po prvním dnu. „Rudá selfie,“ napsala na své sociální sítě ke snímku. Naznačila tak, že to možná s prvním setkáním s egyptským sluníčkem trochu přehnala. Ovšem málokdo by si spálení všiml. Ornella porodila již tři děti, ale pořád se může pyšnit krásnou postavou.

Láska Quentin

Na dovolené si také našla čas na svou "lásku Quentínka", jak nazvala Ornella svého syna, který je pro ni pokladem, a vyrazili na dobrodružství ve stylu “Indiana Jonese”, které chlapci slibovala. "Návštěva pouště a poznání kultury beduínů. Quentinovi jsem slibovala výlet a ´la “Indiana Jones”, zkrátka dobrodružství jen nás dvou. A povedlo se," napsala Koktová na svůj Instagram, kde sdílela plno fotografií ze společného dne se synem.


"Nejenže si užil šílenou jízdu Jeepem, viděl pouštní lišku, přitopil velbloudím trusem pod kotlem, ochutnal tradiční ibiškový čaj, ale hlavně poznal zcela novou kulturu. Kulturu lidí, kteří stále žijí kočovným způsobem života uprostřed pouště, a to opravdu v tvrdých podmínkách. Byl to krásný a zároveň neskutečně obohacující zážitek," poděkovala nakonec influencerka za krásný den, který si užila. Jak sama přiznala, Quentin jde už do velké puberty, a tak si ho Ornella musí užít, dokud může.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy