Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zfetovaní manželé se svíjeli v křečích na ulici. Všichni je natáčeli, ale nikdo nepomohl!

V Americe se opět udál případ, kdy zfetovaný pár bezvládně ležel uprostřed dne na ulici. Ještě horší je, že kolemjdoucí lidé místo aby páru zavolali sanitku, tak si je pouze fotili a natáčeli. Tohle není první a bohužel ani poslední případ, kdy se lidé předávkovali a poté leželi bez známek života na zemi.

Dva dospělí lidé, patrně manželé, se natolik zfetovali heroinem, že poté zkolabovali na ulici za denního světla. Otřesný případ se stal v memphiské čtvrti Walgreens ve státě Tennessee.

Jeden z přítomných, který celý incident natočil, se stal terčem obrovského opovržení. Lidé ho kritizují za to, že zfetovanému páru nijak nepomohl a pouze si je natáčel. Courtland Garner však nebyl jediný, kdo nic neudělal. Kolem páru se potulovalo více lidí a nikoho nenapadlo zavolat sanitku.

Všichni přítomní se pouze na manžele dívali, fotili si je a točili. Pár byl naprosto mimo. Oba dva se svíjeli v křečích a velkých bolestech na zemi.

Názory lidí se liší. Jedni tvrdí, že je to příšerné a je jenom dobře, že muž video natočil. Může prý pomoct v boji proti užívání drog. Když mladí lidé na vlastní oči uvidí, co droga způsobuje, určitě se jí vyhnou obloukem. Druhá skupina lidí je toho názoru, že přihlížející měli okamžitě zavolat záchrannou službu a tohle chování je nedůstojné.

Dvojice se nakonec přece jenom dostala do nemocnice. Tohle není bohužel první případ, kdy zfetovaní lidé leželi bezvládně na zemi. Takových případů v Americe přibývá. Nedávno se zfetovali dva naprosto nezodpovědní rodiče přímo za volantem a vzadu v autě měli malé dítě.

Mohlo by vás zajímat

Další články