Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ženy ve znamení Raka, tohle byste měly vědět: Partnerský a erotický horoskop, s kým vám to bude klapat?

Ženy ve znamení Raka, tohle byste měly vědět: Partnerský a erotický horoskop, s kým vám to bude klapat?
Zdroj: profimedia.cz

Po Beranovi, Berance, Býkovi, Býčici, Blíženci, Blíženkyni a Rakovi se teď mrkneme na Račici.

Nejprve si pojďme říct, jaká žena ve znamení Raka je?

Neskutečně emocionální. A ty emoce jsou tak intenzivní a proměnlivé, že jim neporozumíte snadno. Je plná protikladů – silná a odhodlaná, zároveň citlivá a zranitelná.

Žena narozená v Raku je vřelá, obětavá, empatická, řídí se svou intuicí. Je přátelská, pečlivě si však přátele vybírá, jen tak někomu se nesvěří, je tajnůstkářka. Má smysl pro humor a bývá velmi vtipná. Ráda sní a má velkou představivost.

Špatné vlastnosti? Náladovost, urážlivost. Také manipuluje mnohdy s city druhých. Dále je váhavá, nemá ráda, když se na ni spěchá. Někdy trpí nedostatkem sebedůvěry – potřebuje obdiv a povzbuzovat, nesnese odmítnutí a kritiku, sama přitom umí být pěkně kousavá.

Tři body jsou pro ženu ve znamení Raka klíčové – manželství, mateřství a finanční jistota. Bývá vzorná matka, výborná kuchařka. Je věrná, ale i majetnická. Na partnera se fixuje, setrvává klidně i v nevyhovujícím vztahu, samotu nesnese.

Jak žena v Raku vypadá? Je okouzlující, smyslná a velice ženská.

Jaká je milenka? Ač může působit nepřístupně a stydlivě, s prověřeným partnerem ukáže svou vášnivost. Sex spojuje s láskou a lásku se sexem. Nevyhledává vztahy na jednu noc. Račice miluje intenzivně a hluboce. Je něžná, romantická, nemá ráda násilí a drsný sex. Vycítí, co partner chce. Je náročná – potřebuje být hýčkaná, vyžaduje pozornost, dlouhé předehry, mazlení a neustálé dotyky.

Erotogenní zóny? Hrudník a prsa.

Ona Račice + on Beran

Žena v Raku muže ve znamení Berana okouzlí snadno, působí na něj velmi žensky a zranitelně. On si rád hraje na ochránce, ona se o něj pečlivě stará. Račice by si jenom měla hlídat, aby ho nevyděsila svou závislostí na něm, jinak jí uteče. Velké neshody nastávají ve financích. Ona šetří korunky, on je zase rád utrácí. Zato sex funguje výborně. Ženě v Raku imponuje Beranova mužnost.

Ona Račice + on Býk

Račice to s mužem v Býku umí. Dokáže v něm i probudit jeho romantickou stránku. Oba potřebují čas, než se do sebe zamilují, ale potom dají do svých citů všechno. Pozor ale na oboustrannou žárlivost! Sexuální soulad je naprosto mimořádný. Býk je něžný a vášnivý milenec, ale nevadí mu, když vůdčí roli převezme ona. A žena v Raku taky v posteli dominovat chce a potřebuje.

Ona Račice + on Blíženec

Moc rozdílů. Muž v Blížencích chce vědět, co má žena v Raku ráda, co ji trápí, ona se ale se svými pocity nerada svěřuje. Ona zase neví, co chce on. Račice dělá vše opatrně, on je rychlý a odvážný. Ona je spořivá, Blíženec ne. Když ona miluje, tak se muži citově oddá. Jeho postoj k lásce je spíše nevázaný. V intimním životě mohou mít potíže s fyzickým uspokojením.

Ona Račice + on Rak

Raci toho mají hodně společného. Oba jsou přecitlivělí a nemají problém nechat se tím druhým ukonejšit. Jakmile se Rak zamiluje, chce mít jistotu, což řeší brzkým vstupem do manželství. Rodina je pro Raky na prvním místě, podřídí tomu všechno. V posteli by jim to mělo klapat. Oba upřednostňují dlouhé předehry a mazlení. Ve vztahu si jsou Raci věrní. Jednoznačná shoda.

Ona Račice + on Lev

Musí se sobě přizpůsobit. Žena v Raku se mu zdá náladová a majetnická. Sobecký Lev ignoruje její pocity. Soužití zlepší děti, Račice se má o koho starat, dá mu víc volnosti. Ona by ho měla respektovat, ale zachovat si i důstojnost. Muž ve Lvu obdivuje ženu zvládající kariéru s domácností. Fyzická přitažlivost je ohromná. Vzájemně se doplňují. On je vášnivý a náruživý, ona citlivá a jemná.

Ona Račice + on Panna

Kolísavý vztah. Žena ve znamení Raka se musí vyzbrojit trpělivostí, aby překonala období, kdy bude muset zvládat všechno sama. Muž narozený v Panně občas potřebuje svůj klid a být sám. Vztahu pomůže, když si Račice zařídí vlastní život, vždyť i ona se nerada dělí o své sny a tajemství. Výhodou je, že jsou oba klidní a neradi se nehádají. V sexu jim to klape výborně.

Ona Račice + on Váha

Muž ve Vahách je trpělivý a oddaný, žena v Raku se o něj pečlivě stará. Vztah záhy narušuje jeho otálení se svatbou. Ona je na něm citově závislá, on potřebuje svobodu. Ve financích to bez kompromisu nepůjde. Jejich sexuální život je nevyzpytatelný. Buď to mezi nimi jiskří, nebo ne. Oba jsou sentimentální a mají neuvěřitelnou fantazii. Láska jim pomůže rozdíly překonat.

Ona Račice + on Štír

Empatie od prvního setkání. Muž ve znamení Štíra Račici dokonale chápe a umí ji ocenit. Vztah je postaven na důvěře. Když tito dva milují, očekávají od toho druhého naprostou oddanost a věrnost. Pokud je podvedete, nečekejte odpuštění. K erotice mají rozdílný přístup. Štír je živočišný a vášnivý, žena narozená v Raku něžná a citlivá. Aby jim to šlapalo naplno, musí si bezmezně důvěřovat.

Ona Račice + on Střelec

Žena v Raku působí na muže ve Střelci jako magnet. Sbalí ji na svůj šarm a sladké řeči. Překonat musí mnohé rozdíly. Pro ni je rodina všechno. On nesnese omezení a miluje společnost. Ona je šetřivá, on rád utrácí. K tomu Střelec rád flirtuje a není zrovna nejvěrnější. Ovšem i po rozchodu se k sobě často vrátí. V intimní sféře se doplňují. Vášnivý Střelec sex miluje, Račice potřebuje romantiku.

Ona Račice + on Kozoroh

Partnerská shoda. Muž v Kozorohu je chápavý a klidný, žena ve znamení Raka se s ním cítí v bezpečí. Ohledně manželství a rodinného života si rozumí. Soulad nastává i v penězích, oba potřebují materiální jistotu. Ona jen lépe snáší změny, ty on odmítá. Jejich sexuální život je plný vzrušení. Oba jsou pozorní a vášniví. Ona se ale musí smířit s tím, že Kozoroh neumí dávat moc najevo své city.

Ona Račice + on Vodnář

Žena v Raku mu dopřává tolik pozornosti a péče, až to hraničí s omezováním, což muž ve Vodnáři nesnese. Vadí mu i její náladovost. Vztah ustojí, když mu Račice dopřeje volnost a smíří se s tím, že finanční stabilitu od Vodnáře čekat nemůže. Oba rádi cestují, nudit se spolu nebudou, hodně se spolu nasmějí. Sexuální přitažlivost je značná, jejich intimní život je nepředvídatelný a jedinečný.

Ona Račice + on Ryba

Žena v Raku a muž narozený v Rybách si jsou neskutečně podobní. Uvědomují si, že bez sebe nebudou šťastní, a proto se snaží, aby spolu zůstali. Oba jsou chápaví a citliví. On s ní má trpělivost, ona si ho hýčká. Menší rozkol způsobí peníze. V sexu se dokážou navzájem uspokojit, jak po fyzické stránce, tak po té citové. Oba rádi projevy lásky přijímají, ale i dopřejí. Výjimečná kompatibilita.

Chcete si přečíst svůj denní a erotický horoskop? Mrkněte sem

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy