Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Ženy v Bratislavě mají strach: Po brutálním vrahovi mladé učitelky policie stále pátrá

Přístav v Bratislavě.
Zdroj: profimedia.cz
obavy
Bratislavou a celým Slovenskem otřásá jedna tragédie za druhou. Po tragické nehodě autobusu zveřejnila policie případ zavražděné mladé ženy, která byla nalezena už 11. listopadu. Z taktických důvodů však o vraždě informovala až nyní. Obyvatelky hlavního města neskrývají strach. Po brutálním vrahovi policie totiž stále pátrá.

Čtyřiatřicetiletá Viola M., která v Bratislavě učila angličtinu v jazykové škole, byla nalezena v přístavu, brutálně zbitá. Muž, který bezvládnou a podchlazenou ženu našel, ihned zavolal záchranku. Žena však v nemocnici zemřela.

Mladá učitelka byla prý ubita zvláště brutálním způsobem. Pachatel ji nejspíše svázal a způsobil jí zranění po celém těle a především na nohou a v oblasti análního otvoru. Obyvatelky Bratislavy mají nyní strach a vyhýbají se opuštěným místům.

"Je to strašné, když si uvědomím, že bestiální vrah je stále na svobodě," uvedla serveru Novinky.cz jedna z nich. "Rodiče mě nechtějí nikam pouštět samotnou, protože policie vraha stále nechytila,"prozradila další.

"Po pachateli tohoto skutku nadále intenzívně pátráme," sdělila mluvčí bratislavské krajské policie Veronika Slamková. Lidé nechápou, že policie o vraždě neinformovala ihned a nevarovala tak další případně oběti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy