Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ženy narozené ve Vahách, čtěte! Jak vypadá váš partnerský a erotický horoskop?

Ženy narozené ve Vahách, čtěte! Jak vypadá váš partnerský a erotický horoskop?
Zdroj: profimedia.cz

Beran, Beranka, Býk, Býčice, Blíženec, Blíženkyně, Rak, Račice, Lev, Lvice, muž Panna, žena Panna a muž Váha Tato znamení už jsme detailně probrali. Dnes je na řadě žena ve Vahách.

Jaká tedy je žena narozená ve znamení Vah?

Jedná se o inteligentní, optimistickou, otevřenou, tolerantní, diplomatickou ženu. Váha miluje společnost, ráda konverzuje, má smysl pro humor. Je to týmová hráčka, výtečně spolupracuje s ostatními.

Žena ve Vahách symbolizuje rovnováhu, soulad a harmonii. Je přívětivá, jemná, citlivá a vnímavá. Nesnáší agresivitu, násilí a nespravedlnost.

Nelze opomenout její váhavost, vždycky nejprve zvažuje všechny možnosti, hledá kompromisy. Vyhýbá se konfliktům – především proto, že touží být oblíbená. Chce ostatním tak moc vyhovět, že někdy zapomene na to, co chtěla ona sama. Mnohdy slíbí více, než může splnit.

Jak vypadá? Je ztělesněním ženskosti. Velice přitažlivá, okouzlující. Má estetické cítění a vybraný vkus. Ona však na sobě neustále hledá chyby. Muž by ji měl ubezpečovat, že je ta nejkrásnější.

Žena narozená ve Vahách nedokáže žít sama. Svého partnera si pečlivě vybírá. Pokud jí ublíží, odejde, i když to pro ni bude bolestné. Potřebuje lásku, souznění a pocit vnitřní spokojenosti.

Je mistryně ve flirtování. Váha bere sexualitu a svádění jako umění. Milování si chce užít a vychutnat. Má ráda romantiku a dlouhé předehry, vyžaduje dokonalé prostředí. V posteli je mimořádně nápaditá.

Erotogenní zóny? Kříž a zadeček.

Ona Váha + on Beran

Pro ženu ve znamení Vah nebývá těžké muže v Beranu poblouznit. Je krásná, šarmantní, dokáže mu neustále lichotit. Beran pod jejím vlivem doslova roztává, rád se chlubí touto ženou po svém boku. Ale tím, jak je ona nerozhodná a všechno jí trvá, dochází k mnoha konfliktům. Jejich sexuální soulad je nevídaný, skvěle se doplňují. Funguje to mezi nimi naprosto přirozeně, ani jeden nemusí nic předstírat.

Ona Váha + on Býk

Žena ve Vahách je silná osobnost, nepotřebuje, aby se o ni někdo staral. Muž narozený v Býku ale chce svou ženu ochraňovat. Ona ráda debatuje na vážnější témata, to on nevyhledává. Oba jsou nenapravitelní romantici a preferují dlouhodobé vztahy, nějaký čas jim trvá, než někomu uvěří. Fyzická přitažlivost je ohromná. Býk je velmi pozorný milenec, dokáže jí splnit i ty nejskrytější touhy.

Ona Váha + on Blíženec

Vynikající kompatibilita. Žena ve Vahách to s mužem v Blížencích umí, je mu rovnocennou partnerkou. Jsou si hodně podobní, což je k sobě přitahuje. Tam, kde jsou rozdílní, se zase doplňují. Navzájem se respektují a dopřávají si svobodu. Stejně se dívají i na peníze, které u nich nejsou na prvním místě. V sexu se rovněž shodnou. Oba romantiku a lásku upřednostňují před samotným uspokojením.

Ona Váha + on Rak

Muž ve znamení Raka se cítí se ženou ve Vahách dobře a bezpečně. Přitahuje ho, že ona se mu vyrovná inteligencí i zkušenostmi, chová k ní úctu. Oba se chápou a umí dopřát tomu druhému pocit soukromí. Jejich výborný vztah naplňuje humor a pohoda. Pozor jen, Váha je velice společenská, Rak na ni bude žárlit. Při milování nepotřebují žádná slova, jejich sex je plný fantazie a vzrušení.

Ona Váha + on Lev

Tahle dvojka se spolu nudit nebude. Žena ve Vahách je nádherná, okouzlující a velmi slušná. Srdečný a velkorysý muž ve Lvu přesně takovou ženu potřebuje. Musí na ni být pyšný, aby se s ní mohl chlubit. Obdivuje, jak umí skloubit práci s domácností. Váha mu zase dokáže neuvěřitelně lichotit. Shodnou se i ve financích. V posteli si rozumějí fantasticky, oba jsou vášniví milenci. Výtečná shoda.

Ona Váha + on Panna

Smyslná žena narozená ve znamení Vah si podmaní muže v Panně snadno. Problém nastane, když mu ona říká, co a jak má dělat, to on nesnese. On by si měl zase hlídat svoji kritičnost, kterou může způsobit její ochladnutí. Muž Panna se rozhoduje rychle, rozčiluje ho, jak Váha všechno opakovaně zvažuje a odkládá. Jejich milování bude něžné, může mu však chybět potřebná vášeň.

Ona Váha + on Váha

Žena a muž ve Vahách tvoří velice elegantní a harmonický pár. Rozumějí si a rádi spolu konverzují. Šarmantní Váhy milují společnost, mají výborný vkus. Ve vztahu mohou postrádat praktičnost a dynamiku. Pozor by si musí dát na svou přílišnou podobnost. Mohlo by se jednoduše stát, že se zakoukají do někoho jiného. V sexu jim to klape. Milování je pokaždé jiné, zapojují do něj fantazii.

Ona Váha + on Štír

Muž ve znamení Štíra přitahuje ženu ve Vahách svou záhadností. Ona je samostatná, potřebuje se realizovat, v tomto by ji měl podpořit. Váha nemá na rozdíl od něj problém s komunikací. Když se snoubí jeho sebevědomí s jejím smyslem pro spravedlnost, mohou z toho vytěžit oba. V erotice ji Štír mnohému naučí. Měl by mít však také na paměti, že ona bude vyžadovat i slovní vyznání lásky.

Ona Váha + on Střelec

Žena ve Vahách a muž ve Střelci si mají neustále o čem povídat. Oba jsou zvídaví a optimističtí. Vztah může narušit jeho otálení se svatbou. Střelec si chce naplno užívat, než se usadí. Nenechá se sebou dělat cokoliv. Váha by mu měla dopřát dostatek svobody. Oba milují společnost, měli by ale zkrotit své flirtování. Intimní život je vynikající. Nechybí mu vášeň, něha, fantazie ani pozornost.

Ona Váha + on Kozoroh

Muž narozený v Kozorohu je klidný a konzervativní. Žena ve Vahách má ráda smích a zábavu. Oceňuje na něm to, jak je ambiciózní a oddaný. Problémy nastávají v komunikaci, on je tichý, ona sdílná a otevřená. Kozoroh se musí vyrovnat i s její nezávislostí. Oba mají rádi návštěvy a jsou skvělí hostitelé. Na sexu musí popracovat a bude to chtít trpělivost, než se sehrají a dosáhnou uspokojení.

Ona Váha + on Vodnář

Pro muže ve Vodnáři je Váha nejpůvabnější žena, jakou kdy viděl. Ona obdivuje jeho inteligenci. Mají toho hodně společného. Žena ve znamení Vah by ale měla přijmout, že velet musí on. Když je přesvědčený o své pravdě, necouvne ani o krok. Vodnář ji respektuje a bere jako sobě rovnou. Někdy se mu zdá nevšímavá. V sexu panuje neskutečný soulad, jak po stránce fyzické, tak po té duševní.

Ona Váha + on Ryba

Úžasná shoda. Muž v Rybách ženě ve znamení Vah nedokáže odolat. Nevadí mu, že ona je vůdčí typ. Ve vztahu činí potíže její váhavost, zde by se on měl přemoci a rozhodnout. Oba rádi fantazírují, Váha se někdy nechá unést a zapomíná na realitu. Ona ho povzbuzuje a pomáhá mu věřit si. Muž ve znamení Ryb jí dodává vnitřní klid a harmonii. V intimní sféře spolu zažijí neuvěřitelnou vášeň a souznění.

Pro denní osobní a erotické horoskopy klikejte sem

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy