Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Ženy narozené ve Střelci, tohle byste měly vědět: Partnerský a erotický horoskop, s jakým znamením vám to bude klapat?

Ženy narozené ve Střelci, tohle byste měly vědět: Partnerský a erotický horoskop, s jakým znamením vám to bude klapat?
Zdroj: Profimedia.cz

Beran, Beranka, Býk, Býčice, Blíženec, Blíženkyně, Rak, Račice, Lev, Lvice, muž Panna, žena Panna, muž Váha, žena Váha, Štír, Štírka a Střelec jsou již za námi. Dneska se mrkneme na ženu narozenou ve znamení Střelce.

Jaká Střelkyně je?

Žena ve Střelci je originální a nezávislá osobnost. Idealistka s velkými plány. Má veselou a optimistickou povahu. Je společenská, vtipná, srdečná, tolerantní a empatická.

Na svět se dívá bez předsudků, je otevřená a přímá. Nesnáší faleš, intriky a nespravedlnost. Co si myslí, to také řekne, čímž druhým mnohdy ublíží. Umí být i bezohledná.

Je aktivní a nemá ráda nudu. Žena ve znamení Střelce neustále vyhledává změny a dobrodružství. Důležité pro ni je společenské postavení.

Střelkyně je neuvěřitelná svůdkyně. S muži si ráda pohrává. Okouzlí je svým úsměvem a jiskrami v očích. Nerada se váže, ve vztazích bývá nestálá. Potřebuje partnera, který bude velkorysý a poskytne jí hodně volnosti.

Sex ženu ve Střelci baví, vnímá ho především jako povyražení. V posteli je dominantní, nezná stud ani zábrany. V milostné předehře se příliš nevyžívá, raději jde rovnou na věc, touží hlavně po uspokojení.

Erotogenní zóna? Vnitřní strana stehen.

Ona Střelkyně + on Beran

Žena ve Střelci se zamilovává do muže v Beranu, neboť obdivuje jeho odvahu, vzrušující styl života a fakt, že se s ním nikdy nenudí. Ačkoliv Beran inklinuje k panovačnosti, v hloubi srdce je citlivý a romantický. A to je právě to, co Střelkyně potřebuje. V erotice si rozumějí dokonale, mají spolu mimořádně kvalitní sex. Ona by se měla snažit být taktnější, když ho v posteli urazí, následky budou fatální.

Ona Střelkyně + on Býk

Muž v Býku je klidný a tichý, žena ve znamení Střelce je zase velmi činorodá a extravagantní. On je rád doma, ona se chce bavit ve společnosti. Jejich život bývá okořeněný mnoha hádkami a usmiřováním. Taková trochu Itálie. Nuda jim určitě nehrozí. On jí dodává pocit bezpečí. V sexu se dokážou uspokojit. Obzvláště když žena ve Střelci zapojí do milování více citů, přesně tak, jak to má Býk rád.

Ona Střelkyně + on Blíženec

Protiklady, které se přitahují. Oba mají to, co tomu druhému chybí. Žena ve Střelci potřebuje pozornost a tu jí muž narozený v Blížencích dopřeje zřídka. On jí často zlomí srdce. Neustálé hádky střídají usmíření – v posteli. Vzájemné fyzické přitažlivosti nedokážou odolat. Ti dva rozhodně vědí, co je to špičkový sex. Oba inklinují k nevěře. Vztah by mohli ustát, když budou dostatečně tolerantní.

Ona Střelkyně + on Rak

Šarmantní a citlivý muž ve znamení Raka funguje na ženu ve Střelci jako magnet. Ona obdivuje jeho upřímnost a cení si jeho věrnosti. On k ní má respekt a stará se o ni s veškerou péčí. Mohou se na sebe spolehnout. Spojuje je pocit důvěry a bezpečí. V erotice si rozumějí skvěle. Ohromně to mezi nimi jiskří. Při milování se dokážou maximálně uspokojit. Partnerská shoda je vynikající.

Ona Střelkyně + on Lev

Výborná kompatibilita. Žena narozená ve Střelci i muž ve Lvu musí vědět, že jim je jejich protějšek zcela oddaný. Navzájem se zkouší, dokud se o tom nepřesvědčí. Ona by měla přiznat, co cítí a co od něj chce. On jí musí ponechat svobodu. Pozor však! Střelkyně mu nehodlá jen tak skládat komplimenty, naopak umí být pěkně sarkastická. Jejich milování je něžné i vášnivé. Tito dva si sex vychutnávají naplno.

Ona Střelkyně + on Panna

Žena ve znamení Střelce imponuje muži v Panně svou optimistickou povahou. On se nesmí vzdát svých cílů, jinak ztratí její respekt. Ona potřebuje držet zkrátka, ale i dostatek volnosti. Střelkyně vždy říká, co si myslí, proto by si měla hlídat, aby mu neublížila. Oba se umí sobě zasmát, jejich nadhled vyřeší i mnohé neshody. Sex si náramně užívají, ona je spontánní, on dodává klid a něhu.

Ona Střelkyně + on Váha

Muž narozený ve Vahách a žena ve Střelci si jsou hned sympatičtí – ač zprvu jsou opatrní, mají společné zájmy. On je citlivý a empatický, což se jí líbí. Střelkyně ho učí rychlejšímu rozhodování. Jejich vztah nesklouzává do stereotypu. Oba jsou optimisté a milují společnost. Mají dar rychle odpouštět. Neměli by zapomínat ani na povinnosti. Fyzická přitažlivost je značná a v intimním životě panuje soulad.

Ona Střelkyně + on Štír

Žena ve Střelci je veselá a optimistická, muž ve znamení Štíra si s ní dokáže užívat života. Ona miluje společnost, on by ji měl nechat bavit se i samotnou a vyvarovat se podezřívavosti. Střelkyně si musí hlídat svou upřímnost, aby mu vyřčenými slovy neublížila. V penězích se neshodnou. V posteli se nuda nekoná. Štíra přitahuje její otevřenost, vášeň a představivost. Jejich milování bude nádherné.

Ona Střelkyně + on Střelec

Žena a muž narození ve Střelci jsou pro sebe jako stvoření. Oba jsou silné osobnosti a mají rádi výzvy. Jejich vztah nebude nikdy nudný, oba jdou do všeho naplno. Rádi společně diskutují a mají velký smysl pro humor. Jsou optimističtí, otevření a přizpůsobiví. Shodnou se i v utrácení. Pozor by si měli dávat na svou žárlivost. Jejich milování je spontánní, vášnivé a plné fantazie. V posteli se spolu umí i zasmát.

Ona Střelkyně + on Kozoroh

Muž v Kozorohu je vážný a klidný, žena ve znamení Střelce v něm dokáže vyvolat rozpustilost. On je nejradši doma, ona na cestách. On je šetrný, ona štědrá. Kozoroh má potíže s vyjadřováním citů. Střelkyně ho může naučit otevřenosti. Měla by akceptovat, že jeho rodina je pro něj vždy na prvním místě. V sexu to mezi nimi zprvu pořádně jiskří. Po čase jim hrozí nuda. Měli by si intimní život zpestřovat.

Ona Střelkyně + on Vodnář

Ženu ve Střelci okouzlí muž narozený ve Vodnáři svou originálností. Jemu imponuje její upřímnost a otevřenost. Líbí se mu, že je sama sebou a na nic si nehraje. Oba jsou komunikativní a pořád si mají o čem povídat. Ve svých názorech se navíc shodnou. V sexu ji Vodnář stále něčím překvapuje a ona mu to velice ráda oplácí. Jejich milování je vášnivé i hravé, sednou si spolu dokonale.

Ona Střelkyně + on Ryba

Muž ve znamení Ryb často mění své plány i názory. Ženě ve Střelci to nevadí, aspoň se nenudí. Oba mají rádi cestování a potřebují v životě změnu. Upřímná Střelkyně by si jen měla hlídat, aby citlivému muži v Rybách svými slovy neubližovala. Oba vyznávají svobodu, hádkám ze žárlivosti se nevyhnou. V posteli se nejprve potřebují sehrát. Jí přitahuje jeho něha a pozornost. Jemu se líbí její fantazie a vášeň.

Zajímají vás denní a erotické horoskopy? Nachází se tady

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy