Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ženy jsou při sexu naprosto stejná chlípná zvířata jako muži! Odhalila to kniha zabývající se ženskou sexualitou!

Ženy jsou při sexu naprosto stejná chlípná zvířata jako muži! Odhalila to kniha zabývající se ženskou sexualitou!
Zdroj:

Léta nám všichni říkají, že muži se chovají tak, jak se chovají, kvůli zakořeněnému přírodnímu nutkání "rozsévat své sémě", což je důvod, proč baží po více partnerkách. Ženám měl zase vždy stačit jeden partner a jejich sexuální naplnění má vycházet z emocionální intimity.

Jeden vědec ale léta detailně zkoumal ženskou sexualitu a zjistil, že ženy jsou vlastně stejná čuňata jako muži, alespoň co se sexu týče.

Daniel Bergner z New Yorku vydává knihu pouze o ženské sexualitě, kterou napsal po létech výzkumů a studia. Dřívější teorie o tom, že ženy jsou "biologicky naprogramované, aby byly monogamní", jsou podle něj naprosté nesmysly. "Neexistují žádné důkazy, které by takovou teorii podporovaly," říká Daniel Bergner. "Spíše existují důkazy o přesném opaku."

Jeho kniha s názvem Co ženy chtějí? podává několik vědeckých důkazů, že nejenže ženy nechtějí méně sexu než muži, ale také sledují ve stejném množství porno a mají divoké sexuální fantazie. Ženy dokonce dokáže vzrušit více věcí než muže. Existují například testy, kdy byly aplikovány sondy na ženské genitálie měřící jejich vzrušení a pak jim vědci promítali obrázky a videa. Mnoho normálně heterosexuálních žen vzrušovalo i sledování jiné nahé ženy, jak cvičí.

Že se má všeobecně za to, že ženy nejsou zdaleka tak sexuálně chlípné jako muži, mohou samotné ženy - častokrát totiž lžou, nechtějí prozradit, co si myslí, a říkají, že je nevzrušuje něco, co je ve skutečnosti vzrušuje.

Takže, ženské, přestaňte lhát, stejně už to všichni chlapi vědí!

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy