Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ženy, co na to říkáte? Smraďoška Cameron Diaz dvacet let nepoužila deodorant!

Ženy, co na to říkáte? Smraďoška Cameron Diaz dvacet let nepoužila deodorant!
Zdroj: archiv
Předchozí Další

Doteď jsme měli Cameron Diaz vcelku rádi, ale po tomto všechna sranda končí. Cameron se nechala slyšet, že už dvacet let nepoužila deodorant Všichni kolíky na nos a pryč z planety!

Cameron Diaz se snaží být bio, což je teď mezi celebritami dost v módě, a vyjádřila se k používání antiperspirantů a deodorantů. "Nevěřím v antiperspiranty. Myslím, že to je pro ženu dost špatné. Páchnete, protože antiperspirant udržuje všechny pachy uvnitř," svěřila se se svojí teorií Cameron. Podle ní si stačí zastřihnout chlupy v podpaží a nechat to být. Nicméně není mezi celebritami jediná "postižená". Mýdlo a deodorant odmítá používat také Leonardo DiCaprio a Brad Pitt

A aby toho nebylo málo, Diaz nedávno uvedla na trh svoji knihu o těle, kde mimo jiné pěje ódy na přirozené ochlupení vaginy v rubrice "chvála chlupům". "Koncept oholené vaginy se objevil teprve nedávno a to se musí změnit!" nabádá své čtenářky k přírodě herečka.

Tak co, dovedete si představit, že byste už nikdy nesáhla po deodorantu a neustále trnula, jestli se vám neobjevily potní koláče nebo nesmrdíte?

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy