Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Ženy, co na to říkáte? Smraďoška Cameron Diaz dvacet let nepoužila deodorant!

Ženy, co na to říkáte? Smraďoška Cameron Diaz dvacet let nepoužila deodorant!
Zdroj: archiv

Doteď jsme měli Cameron Diaz vcelku rádi, ale po tomto všechna sranda končí. Cameron se nechala slyšet, že už dvacet let nepoužila deodorant Všichni kolíky na nos a pryč z planety!

Cameron Diaz se snaží být bio, což je teď mezi celebritami dost v módě, a vyjádřila se k používání antiperspirantů a deodorantů. "Nevěřím v antiperspiranty. Myslím, že to je pro ženu dost špatné. Páchnete, protože antiperspirant udržuje všechny pachy uvnitř," svěřila se se svojí teorií Cameron. Podle ní si stačí zastřihnout chlupy v podpaží a nechat to být. Nicméně není mezi celebritami jediná "postižená". Mýdlo a deodorant odmítá používat také Leonardo DiCaprio a Brad Pitt

A aby toho nebylo málo, Diaz nedávno uvedla na trh svoji knihu o těle, kde mimo jiné pěje ódy na přirozené ochlupení vaginy v rubrice "chvála chlupům". "Koncept oholené vaginy se objevil teprve nedávno a to se musí změnit!" nabádá své čtenářky k přírodě herečka.

Tak co, dovedete si představit, že byste už nikdy nesáhla po deodorantu a neustále trnula, jestli se vám neobjevily potní koláče nebo nesmrdíte?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy