Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Ženy, aby bylo jasno: 10 znamení, že tenhle muž o vás prostě nemá zájem

Chce mě, nebo ne? NE.

Ženy, nezávisle na věkové kategorii, povaze, temperamentu, původu a zkušenostech, mají tendenci, co se mužů týče, lhát si do kapsy. Protože pravda prostě bolí. Pojďme se, milé dámy, trochu pochlapit a připustit si, že nemá cenu doufat, když:

1. …se vám neozval

Jasně, žijeme v době, kde je ženská emancipace strašně cool a nemusí to být nutně on, kdo má dělat první kroky. Blbost. Měli jste rande, slíbil, že se ozve, a neozval. Ne, opravdu neztratil vaše číslo ani mu nezablokovali internet. Dokonce ani nedostal infekci z komářího štípnutí a nezemřel strašlivou smrtí. Jednoduše nemá zájem.

2. …s vámi nespí

Randíte spolu už měsíc. Tedy – uveďme to na pravou míru – vy randíte s ním, on s vámi kamarádí. A to je taky důvod, proč vám za tu pekelně dlouhou dobu ještě nevrazil jazyk do pusy a proč vás nepřefiknul. Asi jste fajn. A to je tak celé.

3. …všechny vaše schůzky domlouvá na poslední chvíli

Oceňujete jeho spontánní nápady a akčnost. Napadlo vás ale někdy, že to, když vám volá půl hodiny předtím, než se chce s vámi sejít, nesignalizuje náhlou vlnu vášně a chtíče, ale fakt, že se mu podělal program s kámoši a vy si na něj uděláte čas vždycky, navíc na něj budete milá, vezmete ho k sobě, dáte mu najíst a pak… dá najíst on vám? Přemýšlejte.

4. …se s vámi nechlubí

Většina zamilovaných chlapů se prostě naprosto dobrovolně chlubí svojí láskou. Nedává si na Facebook vaše společné fotky? Nebere vás mezi rodinu ani mezi kamarády? Nesmíte se za ním vydat na trénink? Seberte zbytek hrdosti a pryč z jeho života.

5. …trávíte veškerý čas u vás doma

Nepřijde vám divné, že jste většinou u vás a ne u něj? Nechce vás pouštět do svého teritoria, není si vámi jistý, chce si zachovat odstup. Tenhle frajer vás nemiluje, zabalte mu kartáček a trenky a pěkně ho vypoklonkujte.

6. …má stále aktivní profil na seznamkách

A vymlouvá se, že tam nechodí, akorát nemá čas si profil zrušit, popřípadě ztratil heslo… bla bla… Fajn, asi je načase, abyste se do internetových seznamek zapojila taky. Z tohoto vztahu manželství nevznikne.

7. …nemá zájem poznat vaše nej

K vašim rodičům ho nedotáhnete ani párem volů, vaši kamarádi jsou opravdu jen VAŠI a ne JEHO a tak to taky zůstane. Nechce nijak výrazně zabředávat do vašeho života? Fajn, pryč s ním!

8. …si nic nepamatuje

Zapomíná na domluvená rande, na vaše narozeniny, zapomíná, co jste mu řekla před pěti minutami. Neví, kam jste chodila na střední ani jak se jmenuje váš pes. Zapomeňte na něj.

9. …nejste součástí jeho plánů

Oznámil vám bez mrknutí oka, že letí s kamarádem na dva měsíce do Ameriky. Vy byste v tomhle stavu zamilovanosti neodjela ani na víkend k tetičce do Krkonoš. Tady něco nehraje. Aha. Vy jste v tom až po uši, on už o něco méně.

10. …má hubu plnou keců

Permanentně se na něco vymlouvá. Taky vás často kritizuje za úplné kraviny. Používá ty trapné fráze typu „nevím, jestli jsem připraven na…“, „musím si to promyslet“, „potřebuju trochu času“, „tlačíš na mě“, „stejně si tě nezasloužím“,… Jo. Nezaslouží. Kopněte ho do zadku. Okamžitě.

Mohlo by vás zajímat

Další články