Raina milovala jídlo a byla celý život obézní. Ráda se přejídala a pochutnávala si na fast foodech. Spolužáci ji za to šikanovali a ona byla nešťastná. Došlo to tak daleko, že její váha stoupla na 130 kilogramů a hrozil jí infarkt! Lékaři ji varovali, že se sama pomalu, ale jistě zabíjí. A to byla pro ni rána pod pás.

Rozhodla se se svou obezitou zatočit. Jenže to nebylo tak jednoduché, ať se snažila, jak chtěla, prostě to nešlo. Proto před dvěma lety podstoupila bariatrickou operaci a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat! Navíc změnila jídelníček a začala chodit do fitka.

Podařilo se jí zhubnout na neuvěřitelných 66 kilogramů! Postavu si navíc zpevnila pravidelným cvičením. Je z ní teď neskutečná kočka a chlapi se za ní otáčejí. Jenže ona si to nemyslí. I když by se mohlo zdát, že jí teď stouplo sebevědomí, Raina o sobě pořád přemýšlí jako o tlusté.

„Vypadám zdravě, štíhle a fit, ale v mé mysli jsem stále tlustá a lačná po tom nezdravém jídle, které mě zabíjí,“ říká Raina. „Je to pro mě boj. Jsem ve válce se svým tělem, a přestože mám za sebou operaci žaludku, nemám operaci mysli, takže mám pořád dojem, že jsem tlustá, a každý den myslím na to nezdravé jídlo, co jsem tak milovala. Stále věřím, že jsem tlustá, a nejradši bych snědla všechno, na co se podívám. Je to každodenní souboj s mou myslí,“ řekla. Aby si zvýšila sebevědomí, tak si nechala udělat i nová prsa, ale bohužel ani to nepomohlo.