Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Žena zhubla 60 kilogramů a tři týdny před svojí svatbou si musela pořídit nové šaty

Ta proměna je neuvěřitelná!
Zdroj: twitter.com
Žena chtěla před svatbou trochu zhubnout, aby se cítila dobře. Jenže to trochu přehnala. Opřela se do toho a zhubla neuvěřitelných 60 kilogramů. Jenže tím jí začaly další starosti. Svatební šaty jí totiž byly velké, a tak si 3 týdny před svatbou musela pořídit nové.

Alex Hill začala se svým partnerem Kevinem Moorem chodit před 11 lety. On ji miloval takovou, jaká je, a ona svoji postavu neřešila. Když ji ale požádal o ruku a ona začala plánovat svatbu, to už byla jiná. Řekla si, že uličkou k oltáři nepůjde jako tlustá. A povedlo se!

Svatbu plánovali déle než tři roky, ale Alex se neodhodlala podívat se do obchodu a vybrat si šaty. Měla strach, že v nich bude vypadat jako obr. Půl roku před plánovanou svatbou sebrala všechnu odvahu a vstoupila do svatebního butiku. Když si šaty oblékla, chtělo se jí brečet. Vyzkoušela si jich několik a musela se rozhodnout pro jedny.

Každá nevěsta totiž chce pár týdnů před svatbou zhubnout, tak si chtěla vybrat nějaké, aby jí sedly i potom. A hlavně chtěla zamaskovat svoji postavu.

Chtěla být ve svůj velký den krásná, a tak se rozhodla, že zhubne. A jak si řekla, tak také udělala. Jenže to bylo o hodně více, než předpokládala. Za 197 dní zhubla z téměř 140 kilogramů na 60.

Když si pak oblékla svoje svatební šaty, plandaly na ní. Byly jí velké a ani švadlena si s nimi nevěděla rady. Tak si Alex musela vybrat nové. „Shodila jsem příliš hodně. Šaty mi padaly a byly velké. Ani s nimi nešlo nic udělat, nešly přešít. Majitelka mě objala a brečely jsme. Řekla, že je na mě pyšná,“ řekla Alex. „Musela jsem si tedy vybrat nové šaty, byla to šílená situace,“ dodala.

Pouhé tři týdny před obřadem Alex nezbývalo nic jiného, než najít šaty, které padnou na její štíhlou postavu. Alex pokračovala v hubnutí i po svatbě a teď je štíhlá jako poutek.

Hubnout se ale nerozhodla jenom kvůli svatbě. Měla i vážné zdravotní problémy. V roce 2014 ji přijali do nemocnice kvůli ledvinovým kamenům. Tloustnout začala po dopravní nehodě. Útěchu hledala v jídle a pomalu nabírala. Také k tomu měla sklony, protože obézní byla celá její rodina. „Nechtěla jsem umřít kvůli tomu, že jsem tlustá. Musela jsem se sebou začít něco dělat,“ říká Alex, která začala hubnout už v lednu 2015.

Alex úplně změnila svoje stravovací návyky. Přestala jíst sladké a brambůrky. Začala snídat a k obědu měla místo fast foodu kuřecí maso a zeleninu. Také pravidelně cvičila a kila šla dolů sama. Teď se cítí úžasně a je sama se sebou spokojená.

Související články

Další články