Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena zažila dost nepříjemný zážitek v pražském metru: Muž na ni nejdříve pokyvoval, pak ho vytáhl a začal onanovat

Žena si stihla muže vyfotit!
Zdroj: Policie ČR
I obyčejná cesta metrem se může proměnit v dosti nepříjemnou záležitost, své o tom ví žena, před kterou se v metru ukájel prozatím neznámý muž. Pražští policisté zatím bezvýsledně pátrají po muži na fotce, který po zmiňované ženě nejdřív pokukoval, poté ho vytáhl a začal před ní onanovat. Duchapřítomná žena stihla muže ještě před vystoupením z metra vyfotit a vše předala policii.

"Podle poškozené si muž stoupl metr od ní a začal na ni pokyvovat hlavou, což ignorovala. Následně vytáhl penis z kalhot a začal onanovat,“ uvedl mluvčí policie Jan Daněk.

Teprve devatenáctiletá žena zažila při jízdě metrem pěkný šok. Postarší neznámý muž k ní přistoupil, nejdříve na ni pokyvoval, potom si vytáhl penis a začal před zraky ženy onanovat.

Celá incident se podle portálu idnes.cz stal 6. října na trase linky A mezi stanicemi Jiřího z Poděbrad a Želivského. Žena byla natolik znechucená, že na další stanici vystoupila, ale muže si stihla ještě vyfotit a všechen materiál předala policii.

„Případ je prověřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, za který muži hrozí v případě odsouzení až dvouletý trest odnětí svobody,“ dodal Daněk.

Související články

Další články