Karen Dilworth je prostě gurmánka. Jednoho dne se rozhodla jít si v poklidu zamasturbovat na motorku, kterou měla v garáži, a hned na ni sousedi volali policii. Proč? Protože nechala dveře od garáže otevřené, aby se mohl kdokoli podívat!

Proč sousedi volali policii, když měli možnost sledovat živou sex show, a to navíc zcela zdarma? To má také jednoduché vysvětlení. Prvním divákem tohoto zábavného představení byl třináctiletý chlapec a zasáhla jeho maminka, které se celá ta situace poměrně pochopitelně moc nelíbila.

Když policie přijela, Karen Dilworth nachytali od pasu dolů svlečenou, jak provádí věci na motorce, které by se většinou měly provádět raději za zavřenými dveřmi.

Tedy ne že by sousedé nedali té zábavné paní šanci. Údajně na ni několikrát křičeli, aby si při své činnosti zavřela dveře. Bohužel nereagovala, tak jim nezbylo nic jiného než zavolat policii. I sousedi mají srdce, ale všechno má své meze.

Když přijela policie, dáma se bránila tím, že jde jen o jedno velké nedorozumění a na motorce pouze kouřila a popíjela pivo. Což se obvykle dělá na veřejnosti bez kalhot, že ano.