Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Žena vážící 290 kilo nevstala 12 let z postele. Neuvěříte, co ji přimělo vše přehodnotit!

Žena váží neuvěřitelných 290 kilo.
Zdroj: profimedia.cz
Dokážete si představit, jak silná může být závislost na jídle? Lupe Samano propadla jídlu už v pěti letech a dnes, ve svých čtyřiceti, je tak obézní, že téměř nemůže žít normálním životem. Jedna věc ji ovšem donutila zvážit svůj vzhled a životní styl. Víte, co to bylo?

Závislosti propadla Lupe Samano poté, co otec opustil rodinu a matka se zhroutila. Malá Lupe se musela vypořádat s matčinou závislostí na drogách a s pokusem o sebevraždu. Celá rodina se rozpadla po odchodu matky do vězení. Malá dívka své problémy tenkrát zajídala sladkostmi a tučným jídlem.

V šesti letech vážila Lupe 45 kilo a v deváté třídě nosila neuvěřitelných 181 kilo. Nyní jí je čtyřicet let a váží 290 kilo. Svou obří postavu už není schopná ovládat, a tak musí čelit velkým nepříjemnostem. Jednou z nich bylo uvíznutí na záchodě u svého lékaře, kde mísu rozbila. Prošla si i takovým peklem, jako bylo selhání ledvin, diabetické kóma nebo tracheotomie. Lupe je zcela závislá na péči svého manžela Gilberta.

Pokud vás zajímá, jestli se žena snažila shodit přebytečná kila, odpověď zní ano. Ovšem každý její pokus vždy selhal. Naprostá změna se s Lupe stala po manželově nevěře. Byl to pro ni tak traumatický a alarmující okamžik, že se rozhodla zhubnout a podstoupit podvázání žaludku.

Související články

Další články