Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Žena si vzala za manželku nádraží, do kterého byla zamilovaná 36 let: Popsala svatební noc!

Carol Santa Fe se svou novomanželkou.
Zdroj: Twitter
+ Další 2 fotografie
Carol Santa Fe (45) nikdy nebyla tak úplně na chlapy. Nebo ženy. Sexuálně ji přitahují objekty a celých 36 byla zamilovaná do nádraží. To si rozhodla vzít a stvrdit s ním svůj vztah.

Nádraží Sante Fe v Novém Mexiku Carol vždy přitahovalo jak sexuálně, tak mentálně. Chodila ho často navštěvovat a zamilovala se do něj. Vlastně do ní, protože o nádraží mluví v ženském rodu.

Její láska vznikla už v devíti letech a od té doby se do jiného objektu nezamilovala. Prostě nechtěla být nevěrné své vyvolené. Jezdí na svém milované nádraží každý den 45 minut a mazlí se s ním. Nedávno dokonce oslavily první výročí svatby. Tu sice žádný úřad neuznává, ale pro Carol to byl nejšťastnější den v životě.

Lidé ji nezajímají. Sexuálního vzrušení dosáhne pouze s objektem. Nádraží pojmenovala Daidra a jednou s ním měla málem orgasmus. Ale svému vzrušení nedala volný průběh, protože se bála, že ji někdo načapá a vyhodí.

„Nemáme sex na veřejnosti. Chci respektovat ostatní. Stejně jako bych neměla na veřejnosti sex s jinou lidskou bytostí. Myslím na Daidru, když u ní stojím, dotýkám se jí šaty a rukama hladím zdi. Nejvíc mě vzrušuje, když přijíždějí vlaky. To je ten nejžhavější moment,“ prozradila Carol deníku The Mirror.

Carol se brání, že by šlo o sexuální úchylku. „Někoho vzrušují muži, někoho ženy, mě zase objekty,“ vysvětluje.

A na světě není sama. Američanka Erika La Tour Eiffel se provdala, jak jistě už tušíte, za Eiffelovu věž a Švédka Eija-Riitta Eklöf Berliner-Mauer si zase našla životního partnera v Berlínské zdi.

Související články

Další články