Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žena si užívala noci plné sexu a alkoholu. Její tříměsíční dcera zatím umírala vedle v pokoji

Žena si užívala noci plné sexu a alkoholu. Její tříměsíční dcera zatím umírala vedle v pokoji
Zdroj: facebook.com
Milenec a alkohol - to bylo ženě přednější než její tříměsíční dcera. Skončilo to tragicky.

Případ neskutečné bezcitnosti a nedbalosti otřásl Velkou Británií. Ze zanedbání péče o dítě byla zdejším soudem obviněna dvaatřicetiletá Yvonne Adkins. Zatímco si v prvním patře opilá užívala devítihodinového sexu s milencem, v přízemí na gauči ležela bez jakéhokoliv dohledu její tříměsíční dcera.

Bez známek života ji na druhý den ráno našel až jeden z jejích pěti sourozenců. Přivolaní lékaři vzali holčičku do nemocnice, kde se ji ještě pokoušeli oživovat, ale marně. Následná pitva neprokázala žádné zvláštní příčiny, takže je nejpravděpodobnějším důvodem syndrom náhlého úmrtí kojence. Malá Shanelle od narození také trpěla refluxem, při kterém se jí žaludeční šťávy vracely zpět do jícnu.

Nulové známky mateřského citu vykazovala žena i při převozu kojence do nemocnice. "V sanitce ani nechtěla sedět vedle svého dítěte. Vůbec se o ni nestarala. Skoro po celou desetiminutovou cestu byla na telefonu a vzhledem k situaci mluvila opravdu zvláštně. Zaslechla jsem, jak říká: 'Myslím, že zemřela.' Konstatovala to jenom jako fakt. Žádné emoce," řekla u soudu záchranářka Francine White.

Zde vypovídala například i sociální pracovnice, která s Adkins měla už několikrát v minulosti problémy a nejednou musela na stížnosti sousedů rodinu navštěvovat.

Žena nakonec dostala osmnáctiměsíční trest s dvouletou podmínkou.

Související články

Další články