Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Žena si užívala noci plné sexu a alkoholu. Její tříměsíční dcera zatím umírala vedle v pokoji

O jistém charakteru Britky vypovídá už skutečnost, že měla šest dětí
se čtyřmi jinými muži.
Milenec a alkohol - to bylo ženě přednější než její tříměsíční dcera. Skončilo to tragicky.

Případ neskutečné bezcitnosti a nedbalosti otřásl Velkou Británií. Ze zanedbání péče o dítě byla zdejším soudem obviněna dvaatřicetiletá Yvonne Adkins. Zatímco si v prvním patře opilá užívala devítihodinového sexu s milencem, v přízemí na gauči ležela bez jakéhokoliv dohledu její tříměsíční dcera.

Bez známek života ji na druhý den ráno našel až jeden z jejích pěti sourozenců. Přivolaní lékaři vzali holčičku do nemocnice, kde se ji ještě pokoušeli oživovat, ale marně. Následná pitva neprokázala žádné zvláštní příčiny, takže je nejpravděpodob­nějším důvodem syndrom náhlého úmrtí kojence. Malá Shanelle od narození také trpěla refluxem, při kterém se jí žaludeční šťávy vracely zpět do jícnu.

Nulové známky mateřského citu vykazovala žena i při převozu kojence do nemocnice. „V sanitce ani nechtěla sedět vedle svého dítěte. Vůbec se o ni nestarala. Skoro po celou desetiminutovou cestu byla na telefonu a vzhledem k situaci mluvila opravdu zvláštně. Zaslechla jsem, jak říká: ‚Myslím, že zemřela.‘ Konstatovala to jenom jako fakt. Žádné emoce,“ řekla u soudu záchranářka Francine White.

Zde vypovídala například i sociální pracovnice, která s Adkins měla už několikrát v minulosti problémy a nejednou musela na stížnosti sousedů rodinu navštěvovat.

Žena nakonec dostala osmnáctiměsíční trest s dvouletou podmínkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články