Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Žena se narodila se dvěma vaginami. Prožila si naprosté peklo! Jaký je sex s ní?

Zdroj: profimedia.cz
Nicole Triefenbach (32) by ani ve snu nenapadalo, že se bude v budoucnu od ostatních žen lišit. V pubertě začala mít velké pánevní křeče a později se přišlo na to, co je způsobuje. Lékaři zjistili, že má dvě vaginy!

Nicole Triefenbach (32) není jen tak ledajaká žena. Když byla malá, tak netušila, že se bude od ostatních žen hodně lišit. V pubertě začala mít velké zdravotní problémy. Měla obrovské pánevní křeče, které se stupňovaly, a bolest byla nesnesitelná. Lékaři pak přišli na to, že má dvě vaginy a trpí nemocí uterus didelphys

Žena má dvě dělohy, dva čípky i zdvojené vaginální kanály. Takže je její pohlavní dutina rozdělená na dvě části! Žena se cítila s touto poruchou hrozně. Muži o ni měli zájem jen proto, že chtěli zkusit, jaké je mít sex s někým, kdo má dvě vaginy Měla deprese a připadala si jako příšera.

Nakonec ale potkala svoji spřízněnou duši. Jejím manželem se stal Andy, do kterého se zamilovala na první pohled. Jediné, co ji mrzí, je to, že nemůže nikdy otěhotnět a mít svoje vlastní miminko. Ale doufá, že si jednou nějaké dítě adoptuje Není ale jediná, které se musí poprat s touto poruchou. Trpí jí až 1 procento žen.

Související články

Další články