Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žena pila sto čajů denně, přišla kompletně o všechny zuby!

Jeden příklad diamantových zubů.

A co na to říká anglická královna? Asi nic, protože té kdyby vypadaly všechny „třetí“ zuby, nechá si vybrousit z vlastní koruny diamantové.

Ale obyčejná žena z Ameriky takové štěstí nemá, takže si bude muset nový chrup draze zaplatit. Sedmačtyřicetiletá vášnivá milovnice čaje z Michiganu pila až sto čajů denně, rozumějte sto vylouhovaných čajových sáčků, a to na ní zanechalo nehezkou stopu. Navíc doktoři u ní v důsledku pití tolika čajů zjistili vážnou kostní chorobu.

Většina lidí ví, že čajové sáčky nemají s čajem nic společného, je to jen obarvená voda plná chemikálií a umělotin. Ty zřejmě způsobily ženě kosterní fluorózu, která zpočátku vypadala jako rakovina kostí. Naštěstí ji ale léčil indický lékař Sudhaker Rao, který rozpoznal typické příznaky pro pijáky nekvalitního čaje. Těm ledviny nestíhají odvádět fluorid, a proto se jim minerály zanášejí přímo na kosti. A doktor Rao je v této oblasti určitě specialista z nejpovolanějších, vždyť kdo jiný by měl rozpoznat příznaky ze špatného čaje než Ind?

Michiganská milovnice sáčkového čaje tak bude muset vysadit svou oblíbenou pochoutku a začít pít jen vodu, aby se úplně uzdravila. Zatímco kosti se jí od nánosu totiž očistí samy, prázdnou dutinu ústní si bude muset pěkně doplnit za svoje. Ale určitě to nebude dražší, než je cena za všechen ten nekvalitní čaj, který kdy vypila.

Související články

Další články