Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena odešla s přítelem na večeři a pak se po nich slehla zem. Našli ji po 2 měsících přivázanou řetězem kolem krku!

Před dvěma měsíci se po nich slehla zem.
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Partneři zmizeli na konci srpna a jako by se po nich slehla zem. Policie po Kale Brown (30) a jejím příteli Charliem Carverovi (32) z Jižní Karolíny pátrala 2 měsíce. Ženu našla živou v kontejneru 10x5 metrů. Nikdo zatím netuší, kde je její přítel. Všichni se bojí nejhoršího.

Americká policie pátrala dva měsíce po partnerech Kale Brown (30) a Charliem Carverovi. Ti zmizeli 31. srpna ve městě Anderson v Jižní Karolíně. Přestože Charlieho Facebook byl aktivní a zveřejňoval na něm fotografie a příspěvky, ve kterých tvrdil, že jsou oba v pořádku, nikdo nevěřil, že je muž zveřejnil sám. Facebook prakticky nepoužíval a fotografie byly staré.

Také se na něm tvrdilo, že se s Kalou rozhodli sami odejít a přerušit kontakt se svými přáteli. Jejich přátelé tomu ale nevěřili.

Kalu se naštěstí podařilo najít živou, ale protrpěla si hotové peklo. Únosce ji zavřel na dva měsíce do kovového kontejneru 10×5 metrů a přivázal ji řetězy.

Dívka měla řetěz okolo krku a řetězem tloukla o kontejner. „Byla tam přivázaná jako pes. Díky bohu, že jsme tu mladou holku našli živou,“ citovala stanice NBC šerifa Chucka Wrighta. Dívka policistům řekla, že byla v kontejneru zavřená 2 měsíce a únosce jí pravidelně nosil jídlo. Svého přítele ale neviděla a netuší, kde je. Kolem kontejneru jsou ale pravděpodobně pohřbená 4 těla. Všichni se tak bojí, že její přítel je mrtvý.

Majitelem pozemku byl Todd Kohlhepp, kterého policisté ihned zatkli. Už byl registrovaný jako sexuální násilník a za únos byl odsouzený už před 30 lety. Policisté ho prověřují.

Související články

Další články