Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Žena narozená ve znamení Kozoroha: Co prozrazuje její partnerský a erotický horoskop? Víme to!

Žena narozená ve znamení Kozoroha: Co prozrazuje její partnerský a erotický horoskop? Víme to!
Zdroj: Profimedia.cz
Vztah mezi ženou ve znamení Kozoroha a mužem v Beranu je komplikovaný a plný hádek.

Náš seriál o partnerských vztazích podle zvěrokruhu pokračuje horoskopem ženy ve znamení Kozoroha. Berana, Beranku, Býka, Býčici, Blížence, Blíženkyni, Raka, Račici, Lva, Lvici, muže Pannu, ženu Pannu, muže Váhu, ženu Váhu, Štíra, Štírku, Střelce, Střelkyni a Kozoroha jsme si už proklepli.

Jaká je žena narozená v Kozorohu?

Předně jde o velice ctižádostivou ženu. Je klidná, rozvážná, přemýšlivá, trpělivá, svědomitá, spolehlivá a čestná. Má smysl pro realitu, praktičnost a zodpovědnost. Ctí tradice.

Je hrdá a tvrdohlavá. Nic neponechává náhodě, podstatný je pro ni respekt okolí. Je pesimistka, kritická, má sklony k perfekcionismu. Miluje inteligentní humor a bývá umělecky založená.

Žena ve znamení Kozoroha působí vážně a nepřístupně. Soukromí si přísně střeží, její důvěru si nezískáte snadno. Je nejistá a opatrná. Emoce příliš neukazuje, vždy se dokonale ovládá.

Muže přitahuje její neobyčejná až chladná krása. Na partnera klade vysoké nároky, upřednostňuje společenské postavení a materiální zajištění. Je oddaná a věrná, rodina je pro ni velmi důležitá.

Kozorožka je vášnivá milenka. Má ráda dlouhý sex a časté milování. Od muže vyžaduje dobrou výdrž. Potřebuje cítit, že je milována a partner po ní touží. V posteli preferuje dominantní roli.

Erotogenní zóny? Ramenní a kolenní jamky.

Ona Kozorožka + on Beran

Vztah mezi ženou ve znamení Kozoroha a mužem v Beranu je komplikovaný a plný hádek. Fungovat by to mohlo, kdyby spolu nesoupeřili, oba jsou ale velice ambiciózní. Soužití narušuje i jejich odlišný pohled na peníze. Beran by jen utrácel, žena v Kozorohu je šetřílek. Milenecká shoda není ani v sexuálním životě. Oba se musí naučit mnohé o tom druhém, než dosáhnou fyzického uspokojení.

Ona Kozorožka + on Býk

Ti dva jsou pro sebe stvoření. Žena v Kozorohu okouzlí nejprve muže v Býku svou krásou. Když je přesvědčená, že je ten pravý, bude to navždy. On musí krotit svou dominanci – Kozorožka potřebuje svůj prostor. Oba jsou praktičtí, spořiví a oddaní rodině. Neumí odpouštět a vědí to, i proto se nepodvádějí. Po intimní stránce je to úžasné. Býk je pozorný a vášnivý milenec, který jí dodává pocit bezpečí.

Ona Kozorožka + on Blíženec

Kozorožka si dokáže muže v Blížencích získat svou věrností a důvtipností. Humor on potřebuje, nudu přímo nesnáší. Kompatibilitu narušuje perfekcionismus a odhodlanost ženy narozené v Kozorohu, což ho může vyděsit. V sexu si ti dva zcela rozumí. I když spolu nejspíš nezažijí explozi vášně, dokážou se navzájem uspokojit. Ona je pro něj v erotice záhadou a Blíženec se od ní může mnohému přiučit.

Ona Kozorožka + on Rak

Neskutečná přitažlivost. Muž ve znamení Raka má od prvního okamžiku pocit, že ženu v Kozorohu dobře zná. Ačkoliv ona navenek působí chladně, uvnitř je zranitelná. Pozorně o něj pečuje. Rak by si jen měl hlídat svou náladovost a dopřát Kozorožce i volnost. Naprosto se shodnou, pokud jde o rodinu, pro kterou by udělali cokoliv. V sexu jim to klape fantasticky. Jejich milostný život je pestrý a smysluplný.

Ona Kozorožka + on Lev

Muž ve Lvu obdivuje její vytrvalost, trpělivost a klid, žena v Kozorohu zase jeho veselou povahu a štědrost. Problémů je tu však dost. On je mnohdy výbušný, ona zase tvrdohlavě mlčí. Ona nesnáší, když ji poučuje, nebo dokonce kritizuje. Ve financích se neshodnou, on si užívá utrácení, ona je šetřivá. V intimitě jsou také rozdílní, záleží, jak se k tomu postaví. Když se opravdu milují, dokážou překonat i nemožné.

Ona Kozorožka + on Panna

Partnerská shoda. Na muži narozeném v Panně se ženě v Kozorohu líbí jeho zodpovědnost a oddanost. Muž Panna musí mít ve všem pořádek a nerad se přizpůsobuje. Potíž nastává v tom, že on se do manželství zrovna nehrne, když ji ale doopravdy miluje, tak si ji vezme. Ohromná fyzická přitažlivost je zřejmá již od první chvíle a časem se ještě zvyšuje. Při milování oba cítí neskutečnou blízkost.

Ona Kozorožka + on Váha

Žena ve znamení Kozoroha a muž ve Vahách se sobě musí přizpůsobit. Ona je uzavřená a konzervativní, on je společenský. Muž Váha je spravedlivý a tolerantní, obdivuje její zodpovědnost. Ona je mu oddaná, neměla by si ho ale tak přivlastňovat. Oba vyžadují respekt. V intimním životě se mu ona zdá občas chladnější. Kozorožka ho může naučit, že sex není jen o vášni, ale i o vzájemné sounáležitosti.

Ona Kozorožka + on Štír

Muž ve Štíru a žena narozená v Kozorohu k lásce přistupují seriózně. Oba jsou trpěliví, praktičtí a mají silnou vůli. Soukromí si váží nadevše. Vždycky si mají o čem povídat. Sexuální přitažlivost je ohromná. Umí vytušit, jak se ten druhý cítí. Kozorožka se s ním dokáže uvolnit a oddat se mu. Přitahuje ji Štírova ohleduplnost i tajemnost. Občas by si měli erotické radovánky zpestřit, aby se nezačali nudit.

Ona Kozorožka + on Střelec

Žena v Kozorohu má pevný charakter. Muž ve Střelci ji umí rozesmát a ona si ho dokonce dobírá. Navzájem si cení upřímnosti toho druhého. Kozorožka očekává hned závazek, on však dává přednost neformálnímu vztahu. Ona je ráda doma, on se chce bavit. Ona je na rozdíl od něj šetrná. Střelec s ní musí mít trpělivost, neboť ona je tvrdohlavá a neústupná. V sexu mu nějakou chvíli potrvá, než si získá její důvěru.

Ona Kozorožka + on Kozoroh

Vztah mezi ženou a mužem ve znamení Kozoroha se vyvíjí pomalu. Oba jsou charakterní, ambiciózní i zranitelní. Mají silné pouto se svými rodinami a hledají lásku s pevnými základy. Shodnou se i ve financích. Pozor by si měli dát na svou majetnickost a slevit občas ze svých vysokých nároků. Sex je naprosto jedinečný. Konečně našli někoho, komu zcela důvěřují. Jejich vášeň dokonce časem narůstá.

Ona Kozorožka + on Vodnář

Muž narozený ve Vodnáři je nekonvenční. Neřeší, co si o něm druzí myslí. Žena v Kozorohu naopak vyžaduje respekt. On ví, jak vnést do jejího života vzrušení. Oba jsou ctižádostiví. Kozorožka je praktická a zodpovědná, snílka Vodnáře drží při zemi. Co jednomu chybí, to ten druhý doplní. Pozor jen, jeho přílišná přátelskost může způsobit její žárlivost. Sex vnímají především jako fyzickou potřebu.

Ona Kozorožka + on Ryba

Žena v Kozorohu a muž ve znamení Ryb jsou úplně rozdílní. On nebere nic vážně, ani sebe. Ona je ambiciózní a potřebuje muže, který ví, co chce. Kozorožka by měla ukrotit svou majetnickost, aby ho nedohnala k nevěře. Muž Ryba musí mít svobodu. Výborná komunikace vyřeší mnohé. Ona ho umí povzbudit, on si váží její spolehlivosti. V posteli by ho ona měla občas překvapit, aby se nezačal nudit.

Pro osobní a erotické horoskopy na každý den klikejte sem

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy