Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Žena narozená ve znamení Blíženců: Podrobný partnerský a erotický horoskop, čtěte!

Žena narozená ve znamení Blíženců: Podrobný partnerský a erotický horoskop, čtěte!
Zdroj: profimedia.cz

Po Beranovi, Berance, Býkovi, Býčici a Blíženci se teď mrkneme na ženu narozenou v Blížencích.

Jaká Blíženkyně je?

Složitá. Pokud jste si, milí pánové, vybrali ženu ve znamení Blíženců jako tu, se kterou chcete strávit zbytek života, věřte, že to bude strastiplná cesta. Tahle baba má prostě minimálně dvě tváře. Není možné ji poznat dokonale a už vůbec ne ji pochopit. Vždy vás něčím překvapí.

Ale jinak je to žena velmi inteligentní, tolerantní, nezávislá, temperamentní a přímá. Je skvělá společnice, vztahy navazuje snadno, také zábavná, vtipná a výřečná. Koneckonců, komunikace je pro ni velice důležitá. Akorát se neumí soustředit na více věcí najednou. Je nestálá, neklidná, netrpělivá, často i povrchní. A nesnáší stereotyp a nudu. Jako partner byste ji měl umět zabavit.

Jak ji poznáte? Blíženkyně většinou vypadá mladší, než je. Má okouzlující úsměv a jiskru v očích.

Ve vztazích je dost nepředvídatelná, náladová a rozhodně nesnese, aby ji někdo vlastnil. Má strach se vázat a mnohdy sklouzává k promiskuitě. Rodinu zakládá, až si zrealizuje svoje plány a až se dostatečně vyřádí. Flirt a lovení mužů ji vyloženě baví a taky jí to jde.

Sexu ale nepřikládá velký význam, je to pro ni jenom jedna z radostí. A pamatujte, že na ženu v Blížencích platí dlouhá předehra. Ráda experimentuje, ráda mění polohy. Když ji začnete v posteli nudit, vůbec se s vámi nebude zdržovat a sbalí si jiného. Tak pozor na to.

Erotogenní zóny? Ruce a ramena.

Ona Blíženkyně + on Beran

Žena ve znamení Blíženců ho prostě přitahuje a s tím muž v Beranu nic moc nenadělá. Pokud ho chce i ona, mohou být vcelku pohodový pár. Sexuální experimenty jsou jejich parketa. Avšak pozor! Beran nesnese pomyšlení na všechny ty vztahy, které přelétavá Blíženkyně měla před ním. Jejich intimní vztah je víc než jenom dobrý. V erotice si rozumí a umějí naplnit sny toho druhého.

Ona Blíženkyně + on Býk

Bez kompromisů to nepůjde. Býka by chtěly snad všechny ženy, jenže pro tu v Blížencích je svoboda vším. Ona ráda utrácí, on rád šetří. Ona nerada vaří, on chce domácí jídlo. Problémy jsou i v komunikaci. Muž narozený v Býku je klidný a tichý – tedy opak Blíženců. V intimním životě je Býk vášnivý a smyslný, miluje všechno kolem erotiky. Zato Blíženkyně bere sex jen jako další dobrodružství.

Ona Blíženkyně + on Blíženec

Blíženci se spolu rozhodně nenudí. Od začátku to mezi nimi jiskří. Vědí, jak se ten druhý cítí, rozumějí si. Aby tohle partnerství klapalo, chce to notnou dávku trpělivosti. Ač jsou ve vztahu spokojení, stejně potřebují flirtovat s jinými, navíc jsou nestálí. V sexu je to skvělé. Blíženci předvádějí v posteli akrobatické kousky a umí společně dosáhnout absolutního vrcholu. Nebezpečně vzrušující vztah.

Ona Blíženkyně + on Rak

Tady to začíná slibně. Problémy mezi ženou v Blížencích a Rakem ale nastanou záhy. Musí se jeden druhému přizpůsobit. On ji chce vlastnit, ona potřebuje svobodu. On je z ní zmatený, nechápe, co ona chce. Ve financích jsou také každý jinde. V sexu se dokážou navzájem uspokojit. Oba se oddávají fantaziím. Muž v Raku je k ní něžný a pozorný, Blíženkyně s ním zažije hodně romantiky.

Ona Blíženkyně + on Lev

Tahle dvojka má perspektivu. Žena ve znamení Blíženců to se Lvem umí, ví, jak polichotit jeho egu. Má pro muže ve Lvu slabost, vzhlíží k němu, nechá si od něj poradit. Potíže může činit její nepraktičnost. V sexu jim to klape skvěle. On je výborný milenec, ona ho vzrušuje svou představivostí. Jen pozor, Blíženkyně při milování klidně myslí na něco jiného, což Lev vycítí a dost mu to vadí.

Ona Blíženkyně + on Panna

Žena narozená v Blížencích je tvor společenský, muž v Panně klidný samotář, který nechápe její povahu. On ji analyzuje a kritizuje – to ona nesnáší. Ani v posteli to nepůjde snadno, chvilku jim potrvá, než se sehrají. Blíženkyně má ráda erotické hry, v tomto se jí muž Panna ochotně přizpůsobí. V partnerství jsou tolerantní a netrvají na svém za každou cenu. Ona se s ním cítí v bezpečí.

Ona Blíženkyně + on Váha

Výborná kompatibilita. Žena v Blížencích a muž ve znamení Vah si jsou podobní, umí se vcítit do toho druhého. Mají rádi hezké věci, jsou pořádní. Ona neustále někde poletuje, on jí dodává klid. V sexu nastává rovněž soulad. Psychicky jsou naladěni na stejnou vlnu. Vyměňují si vůdčí role, jednou převezme aktivitu ona, po druhé on. Dávají přednost romantice před samotným uspokojením.

Ona Blíženkyně + on Štír

Blíženkyně šarmantnímu muži narozenému ve Štíru podlehne snadno. On je ale žárlivý a majetnický, což se jí ani trochu nelíbí. Ona je pro něj výzvou, fascinují ho její dvě tváře. Na sex se dívají každý jinak. Štír je vášnivý milenec, žena ve znamení Blíženců si sexem jen krátí čas, neumí se do milování zcela ponořit. Musejí se hodně snažit a přizpůsobovat, aby jim to vydrželo.

Ona Blíženkyně + on Střelec

Jejich vztah se vyvíjí pomalu. Žena v Blížencích předně muže ve Střelci neskutečně přitahuje. Ale! Pro něj je upřímnost nade vše, mnohdy potom ublíží slovem i těm, které miluje. V komunikaci jsou vůbec problémy. Hádky jsou časté a hlasité. Usmíření už jim tak nejde. V sexu si sednou neskutečně. Oba vnímají sex jako hru a dokážou splynout doslova v jedno tělo, ta rozkoš je nepředstavitelná.

Ona Blíženkyně + on Kozoroh

Muž v Kozorohu jde do vztahu s tím, že je to navždy. Žena v Blížencích to vidí úplně jinak. Kozoroh musí být trpělivý a dát jí čas i dostatek prostoru. On je realista, ona si věci ráda přikrášluje. On má rád klid, ona je společenská. Neshody panují i ve financích. Blíženkyni utrácení baví, on je spořivý. V intimním životě si rozumí. Dokážou vycítit, kdy ten druhý potřebuje obejmout a pohladit.

Ona Blíženkyně + on Vodnář

Skvělá partnerská shoda. Muž narozený ve Vodnáři umí ženu v Blížencích pochopit jako málokdo. Oba jsou nezávislí, nezodpovědní a nedochvilní. Vodnář ustojí i její potřebu flirtování – není žárlivý. Ale pozor! Sám není zrovna nejvěrnější, také se neumí omluvit. Sex nemají na prvním místě. Pochopitelně, užívají si ho, ale podstatnější je pro ně to, že si výtečně vyhovují po duševní stránce.

Ona Blíženkyně + on Ryba

Muž v Rybách a žena ve znamení Blíženců si jsou sympatičtí na první pohled. Nudit se spolu rozhodně nebudou. On se snaží, aby byla spokojená, bude ale potřebovat hodně trpělivosti. On je tichý a klidný – její pravý opak. Ona umí být sarkastická, což citlivá Ryba špatně snáší. Sexuální soulad vyžaduje trénink. On k sexu inklinuje o trochu více než ona. Oba mají velkou představivost a rádi fantazírují.

Horoskopy na každý den najdete zde

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy