Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Žena měla v rámci vědecké studie sex s delfínem, po letech poprvé promluvila

Margaret Howe Lovatt prožila v šedesátých letech velmi úzký vztah
s delfínem.
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Dalších 5 fotografií

Margaret Howe Lovatt byla v šedesátých letech členkou výzkumného týmu financovaného NASA, který měl za úkol naučit mluvit anglicky inteligentní mořské tvory.

Výzkum vedl neurolog John C. Lilly, který nechal po kolena zatopit svou vilu na ostrově Svatého Tomáše mořskou vodou. Jeho tehdy třiadvacetiletá asistentka Margaret Howe žila s delfínem v naprosté izolaci několik týdnů.

Málokdo ale očekával, že se místo učení cizího jazyka delfín do své učitelky zamiluje a dokonce spolu budou mít sex. Margaret byla s delfínem, který se jmenoval Peter, čtyřiadvacet hodin denně. Pracovní stůl byl připevněný za strop a Margaret byla téměř pořád po kolena ve vodě. Učení začínalo každý den v osm hodin ráno, Margaret si obličej malovala bílým make-upem a rty obtáhla černě, aby jasně bylo vidět, jak artikuluje. Po čtyřech týdnech intenzivní spolupráce začal mít delfín na svou učitelku sexuální narážky.

„Třel se mi o kolena, nohy a ruce. Já jsem mu to dovolila tak dlouho, dokud nezačal být hrubý. Sexuální to ale z mé strany nebylo,“ promluvila o soužití s mořským tvorem žena v dokumentu BBC, který bude odvysílán 11. června. Experiment ale záhy skončil poté, co se provalilo, že se na delfínech testuje LSD a další drogy, a potom, co se veřejnost dozvěděla o vztahu Margaret a Petera. Až teď po letech se žena rozhodla poprvé k této události vyjádřit.

Mohlo by vás zajímat

Další články