Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zemřela legendární herečka Květa Fialová: Do poslední chvíle bojovala se zákeřným alzheimerem a čelila problémům se srdcem

+ Další 4 fotografie
Zemřela legendární herečka Květa Fialová. Bylo jí nádherných 88 let. Květa byla před pár dny převezena do nemocnice ve vážném stavu. Poslední roky bojovala s Alzheimerovou chorobou a také se potýkala s problémy se srdcem. O její smrti informovala Česká televize, které to sdělila dcera Zuzana Hášová.

Tohle už je druhá smutná zpráva za sebou. Ve věku osmaosmdesáti let zemřela herečka Květa Fialová. O smutné události informovala její dcera Zuzana Hášová prostřednictvím České televize. Květa Fialová měla dlouhodobé problémy se srdcem.

V posledních letech se k tomu přidala ještě velmi zákeřná Alzheimerova choroba. Před pár dny musela být herečka převezena z léčebny pro dlouhodobě nemocné do nemocnice, protože se její stav velmi zhoršil.

Květa Fialová ztvárnila desítky rolí. Za zmínku patří například Šarlota z Účastníků zájezdu, Limonádový Joe, Báječná léta pod psa nebo Adéla ještě nevečeřela. Květa své stáří dokázala přijmout a smrti se nebála.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy