Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zemřel bývalý zpěvák kapely Faith No More! Bylo mu pouhých 57 let

Původní zpěvák kapely Faith No More Chuck Mosley byl s kapelou od začátku a stojí za kultovními hity jako We Care a Lot a Introduce Yourself. Krátce po založení kapely se vrhl na jiné projekty a několikrát si sáhl na dno.

Zpěvák zemřel ve čtvrtek a jeho smrt potvrdila rodina, která informaci uveřejnila na sociálních sítích. „Po dlouhém období střízlivosti přišel Charles Henry Mosley III. 9. listopadu o život kvůli nemoci ze své závislosti,“ napsala jeho rodina s tím, že chce svým vyjádřením varovat i ostatní, kteří bojují se svou závislostí a neustále jí podléhají.

„Přežila ho dlouhodobá partnerka Pip Logan a dcery Erica se Sophií, stejně jako vnuk Wolfgang Logan Mosley. Rodina bude přijímat příspěvky za zaplacení pohřbu.“

I když byl Chuck Mosley ve svém oboru celkem známou postavou, tak se mu finančně příliš nedařilo. Před třemi lety dokonce na sociálních sítích vyhlásil sbírku, díky které měl pokrýt své náklady a zabezpečit rodinu.

Mládí měl bouřlivé, ale na konci života se uklidnil a věnoval se hudbě. Členové kapely Faith No More jsou jeho náhlým odchodem ze světa otřeseni.

Související články

Další články