Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Zemřel slavný James Bond! Jeho představitel Roger Moore odešel v 89 letech

Zemřela velká herecká legenda!
+ Další 2 fotografie
Ve věku 89 let zemřel James Bond ve výslužbě, herec Roger Moore. Jeho smrt potvrdila již rodina. Sir Roger Moore odešel do hereckého nebe po krátké nemoci.

Roger Moore poprvé ztvárnil legendárního Jamese Bonda v roce 1973 ve filmu Žít a nechat zemřít. Nutno podotknout, že ve své době to byl opravdu fešák a ženské se z něj mohly doslova zbláznit. Roli nebezpečného Bonda a zároveň milovníka žen si zopakoval dohromady ještě šestkrát.

Herec dokonce navštívil Českou republiku, a to před dvanácti lety. Zúčastnil se předávání cen Český lev. Roger Moore byl lidmi velmi oblíbený. Byl mu udělen šlechtický titul britskou královnou. Byl čtyřikrát ženatý, s jednou z manželek měl tři děti.

Tenhle herec prožil krásný a pestrý život. Dožil se opravdu vysokého věku. Své poslední chvíle strávil s rodinou ve Švýcarsku, kde také skonal po krátké nemoci.

Mohlo by vás zajímat

Další články