Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zemřel český fotograf Jiří Blahoslav Bláha (†50): Stála za jeho smrtí přítelkyně Jana?

Zdroj: facebook
Známý fotograf Jiří Blahoslav Bláha (†55) je mrtev. Přestože se letos odstěhoval do slunné Tanzanie, kde chtěl začít nový život, přišla do Čech tato šokující zpráva. Informaci o jeho smrti oznámil na Facebooku dlouholetý kamarád a rádiový moderátor Luděk Hrzal (49). Bláha se těsně před smrtí stihl kamarádovi svěřit s velkými partnerskými problémy.

Luděk Hrzal, který se svou moderátorskou kariérou začínal na Evropě 2, oznámil tragickou informaci na svém facebookovém profilu. S Jiřím byli dlouhá léta přátelé, a tak prožívá tuto ztrátu velmi intenzivně

Bohužel je dost možné, že fotograf umíral v naprosto neharmonickém prostředí. Sám moderátor Hrzal uvedl, že 17. května mu Jirka napsal zprávu plnou nespokojenosti a smutku. Na dotaz jak se vede, odpověděl fotograf dost negativně. Přiznal, že jeho pracovní život se sice ubírá tím správným směrem, ovšem co se týká partnerského soužití, není to zrovna zalité sluncem. Partnerka Jana trpěla silnou žárlivostí, když Jiří při své práci fotil krásné ženy, sama ovšem žila bohatým nočním životem, ve kterém nechyběl alkohol a veselí.

Luděk Hrzal dokonce tvrdí, že Jana fotografa opustila a začala žít s Honzou, přítelem, za kterým společně jeli Portál blesk.cz uvedl, že Jiří napsal krátce před svou smrtí Luďkovi: „Pokud se zítra neozvu, jsem mrtvej." Skutečně se tak stalo a Jiří Blahoslav Bláha se už nikdy neozve. Otázkou zůstává, jestli se fotograf neutrápil a nezemřel smutkem z krachujícího vztahu.

Související články

Další články