Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Zeman zvedl Čechy ze židlí: Výběr 10 nejlepších kun*a vtipů z Facebooku!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií

Že je český národ tvořivý, víme. Ale v případě Miloše Zemana to platí dvakrát!

Projeli jsme pro vás skrz na skrz celý internet a vybrali jsme deset nejlepších výtvorů, které se opírají do našeho současného prezidenta Miloše Zemana. Ten zažívá v posledních týdnech hodně nepovedené období A jak to vypadá, vždy když se zdá, že už se svými výroky skončil, přihodí nám nějaký ten nášup.

Drtivá většina naší země nesouhlasí s okupací Tibetu Čínou Přesto se náš prezident na své zahraniční návštěvě vyjádřil k této problematice úplně opačně. Tedy tak, že Čínu naprosto podporujeme. Následoval zpáteční let do domoviny se společností nejbohatšího Čecha, Petra Kellnera a jeho společností PPF.

Velká jízda přešlapů Miloše Zemana pokračovala na Hradě, kde se udílení vyznamenání stalo tragikomickou událostí, která naprosto ztratila slavnostní punc díky chování nejen prezidenta, ale i některých vyznamenaných.

Zatím poslední husarský kousek předvedl nejvyšší představitel našeho státu při včerejším pořadu Českého rozhlasu známého jako Hovory z Lán, kde perlil Jedno sprosté slovo za druhým, osobitý slovník a katastrofální projev nenechaly chladným nikoho.

Jako národ se s tím vyrovnáváme po svém. Tedy vtipem. Ačkoli jde o velmi smutné události, které poukazují především na fakt, že vedení České republiky si lidé při Zemanově zvolení představovali jinak, Facebook se baví. Co jiného taky zbývá.

Pobavte se s námi v galerii.

Související články

Další články