Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Že jsou tatínkové úplně mimo? Tuhle dívku (†5) nechala v autě uškvařit vlastní máma!

Zprávu o úmrtí holčičky přinesl švýcarský Blick.
Včera jsme vás informovali o tom, že tatínek ve slovenském městě Nitře nechal v autě uvařit svou dvouletou dceru. Dnes je tu další tragický příběh. Maličká Cheyenne (†5) se upekla v autě u švýcarského jezera Lugano. Vinu nese její matka.

Včera jsme měli případ na Slovensku, kde tatínek zapomněl na to, že nechal v rozpáleném autě svou dvouletou dceru – psali jsme ZDE.

Dnes tu máme stejný příběh ze Švýcarska. Hlavní tragickou vinu nese tentokrát matka. Ta přijela do kempu La Piodella u jezera Lugano a maličkou Cheyenne nechala v autě.

Holčička neměla šanci přežít. Podle švýcarského Blicku ji v autě našly její tři starší sestry. „Stály u auta, plakaly a volaly o pomoc. Bylo to děsivé,“ popsala pro novináře žena, která byla svědkyní zbytečné tragédie.

Když matce přivolaní lékaři oznámili, že se nedá nic dělat, že dívka se v autě doslova upekla, tak se sesypala a musela být odvezena do nemocnice.

Cheyenne byla sama v autě 4 hodiny. Venku byla teplota 33 °C. Matka se podle Blicku rozvádí a své 4 dcery vzala na společný výlet. S těmi staršími (15, 13 a 9) vyrazila na výlet do hor, Cheyenne se zatím měla prospinkat v autě…

Sledujte eXtra.cz také na Twitteru.

Mohlo by vás zajímat

Další články