Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Že by nový objev? Kolem Jardy Jágra se podezřele motá půvabná zpěvačka Anežka

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
láska?
Od rozchodu Jardy Jágra s Veronikou Kopřivovou (28) uběhlo již několik měsíců. Zatímco Veronika se poslední dva měsíce ukazuje s fešákem Miroslavem Dubovickým, Jágr (47) je podle všeho zatím sám. Ovšem nedávno se vyrojily spekulace, že se kolem něho motá mladá zpěvačka Anežka. Jágrův typ by to byl určitě.

Jarda Jágr si po rozchodu s Veronikou Kopřivovou užívá svobody. Chodí často do společnosti a na různé párty. Je jasné, že nechce zůstat sám, a tak rozhazuje své sítě.

Hokejová legenda jistě nemá problém se zájmem dívek a slečen, které by rády stanuly po jeho boku. Jenže Jarda má na ženy svůj celkem vyhraněný vkus. Všechny jeho bývalé přítelkyně spojuje andělská tvářička a bezchybná postava. To by nadmíru splňovala i mladá zpěvačka Anežka Fojtáchová, která se kolem bývalého hokejového útočníka údajně motá.

Anežka si dala fotku s Jágrem na svůj Instagram a komentáře typu „Běž do něj“ na sebe nenechaly dlouho čekat. I když ke snímku napsala: „Když jdeš z kšeftu a potkáš legendu,“ neznamená to, že kontakt mezi nimi nepokračuje. Podle fotografií na zpěvaččině profilu lze vyčíst, že zatím nepříliš známá brunetka svého přítele má. Ten ale vypadá spíš jako její otec…

Pokud je tedy Anežka na starší muže, nic by nebránilo tomu, aby se s Jardou Jágrem dala dohromady. Uvidíme, co přinese čas…

Související články

Další články