Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Zdají se vám erotické sny? Tohle je 8 věcí, které byste o nich rozhodně měli vědět!

Sny se nám zdají vždycky. Jen si je mnohdy nepamatujeme.
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další

Ačkoliv sex patří k nejobtížněji vysvětlitelným snovým symbolům, erotické sny patří k velice častým a intenzivním nočním prožitkům.

Podstata sexuálních aktivit ve snech je velice složitá a dopátrat se jejich pravého významu není vůbec jednoduché.

Tohle je 8 věcí, které byste měli o svých erotických snech vědět!

1) Pokud se vám zdá o sexu a rádi byste zjistili pravý význam snu, musíte ignorovat své vlastní reakce na sex a sexualitu jako takovou stranou, abyste se dostali k symbolům a prvkům, které jsou pro váš sen opravdu podstatné.

2) Sexuální styk symbolicky definujeme jako dvě rozdílné energie, které touží po spojení do jednoho celku. Byl snad aktérem někdo, s kým se názorově neshodnete, ale tíží vás to? Třeba kolega nebo šéf v práci?

3) Měli jste ve snu sex s někým, kdo je pro vás v reálném životě absolutně nepřípustný? Třeba vaše teta? Ať je to kdokoli, znázorňuje jen vaši osobnostní stránku, skrze niž vás nevědomí upozorňuje na to, co máte začlenit do své osobnosti. Zajímavé, viďte!

4) Jste-li svědky sexuálního styku, měli byste se zamyslet nad tím, která vaše osobnostní stránka se odráží v lidech provozujících sex ve vašem snu nebo jakou vaši vlastnost vyjadřují.

5) Sen ve skutečnosti neupozorňuje na nenaplněnou sexualitu nebo na potřebu sexu, ale spíš na potřebu snícího objevit své vlastní vnitřní zdroje. Tak hledejte!

6) Podle Freuda jsou vůbec všechny činnosti ve snu spojené se sexem. Takže je to vlastně jednoduché!

7) Pokud jste se probudili hrůzou s tím, že jste ve snu souložili se svým otcem nebo matkou, nemusíte se obávat toho, že jste perverzní. Tyto sny naopak bývají velice časté a podle psychologů mohou předznamenávat nový vývoj ve vašem dosavadním vztahu.

8) Erotické sny se objevují především v období, kdy jsme ve stresu, protože fungují jako bezpečnostní ventil naší mozkové činnosti. Umožňují nám také vypustit zadržované frustrace a sexuální zábrany.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy