Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zázrak? Ne, geniální vynález pro všechny ženy! Tahle podprsenka se rozepne, jen když pozná pravou lásku

Tahle podprsenka je takovým pásem cudnosti na horní část těla. Pokud ji máte na sobě a na party vás obtěžuje někdo, o koho nemáte zájem, sedí jak přibitá a nikdo ji nerozepne. Pokud se ovšem ve vaší blízkosti pohybuje někdo, do koho jste zamilovaná, sama se rozeskočí.

Jak to může fungovat? Vlastně úplně jednoduše. Dva japonští inženýři ze společnosti Ravijour si správně uvědomili, že člověk sice spoustu věcí neříká nahlas, ale prožívá je vnitřně. Tělo a mozek prostě klamat nemohu, na takovém principu ostatně funguje třeba i detektor lži. Tuto speciální podprsenku si totiž propojíte přes Bluetooth s aplikací na mobilním telefonu.

Pokud je ve vaší blízkosti muž, který ve vás vyvolává kladné emoce, senzory zabudované v podprsence reagují na tlukot vašeho srdce a tělesnou teplotu, vyšlou signál aplikaci na mobilu a ta podprsenku „odemkne“. Nikdo jiný než muž vašeho srdce se tak k vašemu „srdci“ nemá šanci dostat. Geniální, že?

Mohlo by vás zajímat

Další články