Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zázrak jménem voda: Podívejte se, co s vámi udělají tři litry čisté vody denně

Dvaačtyřicetiletá Sarah podstoupila test s pravidelným pitím vody.

Dvaačtyřicetiletá Sarah trpěla celý život bolestmi hlavy a špatným trávením, vypadala daleko starší, než je. Běžně jí lidé hádali 52 let, zatímco ona byla o deset let mladší. Když se šla s problémy poradit ke svému doktorovi, namísto pilulek jí předepsal pravidelný pitný režim tří litrů čisté vody denně.

Sarah se tedy rozhodla pro netradiční medicínu a pozvala i novináře z Daily Mail, aby její léčbu dokumentovali a přinesli tak svědectví o tom, jestli vážně babské rady o pití hodně tekutin pomáhají. Dneska totiž všichni slýcháme, že máme pít jen podle subjektivního pocitu žízně, ale pravidlo tří litrů vody denně je asi nepřekonané.

Doteď byla Sarah zvyklá pít maximálně litr, litr a půl tekutin, ale do toho se počítalo vše, nejen voda. Nyní se přísně držela postupu svého doktora a výsledky jsou naprosto ohromující. Po dobu 28 dní měla rozpočítané denní dávky vody a to má nejen obrovský vliv na její zdraví a na její pleť.

Ta se vytáhla a zpevnila, zmizely černé kruhy pod očima a je celá broskvová. Tělo přestalo vykazovat příznaky špatného trávení, hlava už Sarah nebolí. Dokonce zhubla o dvě kila, aniž by tomu jakkoliv pomohla, jídelníček totiž podle dohody neměnila, jedla to, na co byla zvyklá.

Změna je to podle Sarah tak neuvěřitelná, že už se téhle obyčejné metody pro věčné mládí hodlá držet do konce života.

Související články

Další články