Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Závidíte jim jejich vzhled? Tohle jsou nejsvalnatější snoubenci na světě

Pokud zrovna není po ruce činka, může Don zvedat svoji snoubeku.
Zdroj: dailymail.co.uk

Třiačtyřicetiletý Don Akim a třiatřicetiletá Rosanna Beckett z anglického Loewstoftu tvoří opravdu neobyčejný pár. Před několika měsíci se začali intenzivně věnovat kulturistice a nyní se jim podařilo získat tituly mistrů světa na jednom a tom stejném šampionátu - Miami Pro World Champions 2013. V St. Albans uspěli v konkurenci více než 200 atletů a nakonec zdvihli nad hlavu celkem tři trofeje.

"Většina porotců ani netušila, že jsme zasnoubení. Když jsme jim to řekli, zůstali stát s otevřenou pusou. Rosanna šla jako první a já byl v sedmém nebi, když oznámili, že vyhrála. Musel jsem sice čekat několik nervy drásajících minut, než jsem byl taktéž vyhlášen vítězem, ale stálo to za to," vzpomíná Don.

Don a Rosanna se poprvé setkali před osmi lety v nočním klubu v Norwich a okamžitě si vzájemně padli do oka. Oba často chodili do posilovny a začátkem letošního roku se propracovali až k profesionálnímu bodybuildingu. O šampionátu se dozvěděli náhodou na Internetu a rozhodli se na něj přihlásit.

Donald Akim zvítězil v kategorii Men's Muscle Model (třída A) a v kategorii Male Fitness Model (nad 40 let) získal druhé místo. Rosanna Beckett triumfovala v kategorii Female Ms. Bikini (vysoká třída B). V dohledné době se chtějí zúčastnit dalších závodů, včetně East Anglian Bodybuilding Championships. Posilování jim prý pomáhá upevňovat nejen svaly, ale i vztah.

"Když jsem já nebo Ros ve stresu, prostě vyrazíme do tělocvičny a hned se cítíme mnohem líp. Málokdy tam chodíme společně, protože někdo musí zůstat doma s naší malou holčičkou Carmen. Takže si jeden od druhého můžeme na chvíli odpočinout, aniž bychom se museli pohádat," směje se Don.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy