„Nevím zatím, o co jde, ale jeden z chlapů mi poslal tohle… Jeden zadržený. Nemůžu se dočkat, až se o tomhle dozvím víc,“ napsal na facebookové stránky policejního oddělení v Shelby jeden ze strážníků a u příspěvku se okamžitě začaly objevovat stovky lajků.

Obrázek stihl během několika hodin nasbírat tisíce sdílení a přinesl americkým policistům ze Shelby nebývalou popularitu.

„Teď už víme, proč se to prase v prvním příspěvku tak směje! Lol,“ napsal správce několik minut poté a přidal fotografie zkázy, kterou za sebou svině Daisy zanechala.

Prasnice s netěsnícím svěračem utekla o několik hodin dříve svému majiteli a vtrhla na zahradu sousedů, kde pořádně prohnala vyděšenou Debbie DeRiemaecker.

Ta nevěděla, co má dělat, a tak volala na pomoc policii. Přivolaní strážníci naložili Daisy do auta a zbytek už znáte.

Majitel se sice našel velice rychle, ale zkáze interiéru policejního vozu už nezabránil. Dle informací policie ho alespoň dobrovolně vyčistil.

„Viděl jsem prasata na útěku, psi na útěku, opice na útěku, papoušky na útěku, koně na útěku. Jsem tu jak Noemova archa,“ postěžoval si na závěr jeden z policistů.