Pán pohromy, kníže vystrčených varlat a milovník pomočených rautů na veřejnosti Leo Beránek (22) nemohl svým odsouzením k roční base udělat poklidným milovníkům pražské společenské scény větší radost.

Teď by se něco hodilo okolí nadějné pornoherečky Connie Hozak, se kterou se Beránek (24) nedávno zasnoubil, což vyvolalo masovou reakci nejen čtenářů eXtra, které informaci přineslo, ale také okolí nevěsty, které si prostřednictvím Facebooku redakce postěžovalo, že krom eboly už nic horšího nebohou Connie nemohlo potkat.

„Je to super holka, i když dělá to, co dělá, ale Beránek ji zničí. Co vím, doma byli rádi, když se ho zbavila, a teď jsou jako opaření,“ napsala nám blízká kamarádka Leovy snoubenky a dodala, že většina jejích blízkých pořád věří, že páreček myšlenky na veselku přejdou. Vztah si totiž prošel těžkou krizí včetně rozchodu a o málokterém páru se dá zodpovědně prohlásit, že svatba je to poslední, co by měl realizovat, když se tedy nechce okamžitě rozejít dříve, než se stane neštěstí.

Stačilo, že si Connie střihla roli v Beránkově posledním, hojně vysmívaném videoklipu, kde mistr prakticky nepoužil v textu o jejich souložení jiná slova než kurva a p*ča, no prostě, gentlemana z britské katolické rodiny si mladá fakt nebere.

Beránek, který se svou hordou dlouho šikanoval noční město, vyfasoval nedávno flastr za incident v pražském klubu Chmelnice, kde v květnu s pěti kumpány vyvolal bitku, která skončila středně těžkým zraněním hosta a bitkou s policií.

Beránek, který se toho opakovaně nebojí, protože je blázen a rozený exhibicionista, kterýžto skutečně nepředstavuje zrovna ideálního ženicha, kterého byste chtěl, aby vám dcerunka, která vás už tak vytočila análním filmem pro dospělé, přišla v neděli na rodinný oběd představit.