Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zase ta nestydatá Andrea: Odhodila veškerý stud a ukázala prsa a zadeček v hodně vyzývavých plavkách

Modelka si prostě nedá pokoj.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Nebylo by to snad ani pořádné léto bez obnažené Andrey Verešové (37). Kdyby nás modelka nezásobovala fotkami jejího hříšného těla, tak by to byla taková nuda, že bychom si mysleli, že ten konec světa se už opravdu blíží. Ale naštěstí slovenská kráska opět nezklamala a předvedla, co laská jen její manžel Daniel Volopich.

Sice snad všichni čekají na to, až se ukáže v rouše Evině, ale než se tak stane, tak se aspoň můžeme spokojit s tím, že se neustále ukazuje v titěrných bikinách, které víc odhalují než zakrývají.

Zdá se, že Andrea chodí snad jen v plavkách, co fotka, to odhalené vnady někde u bazénu nebo u moře. Modelka se netají tím, že jezdí na dovolenou několikrát ročně, a zahalovat se do hábitů opravdu neplánuje.

A my můžeme jásat. Svět je, jak má být. Bez svlečené bývalé přítelkyně Jaromíra Jágra by to byla strašná nuda. Na koho bychom měli koukat? I když na někoho může působit arogantně, tak nikdo nemůže nestydaté Andrejce vyčítat to, že by měla někde nějaký faldík. Má jedno z nejdokonalejších poprsí a zadečků v českém šoubyznysu.

Související články

Další články