Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zásadní odhalení: Tohle je 8 věcí, které muži závidí ženám, ale nikdy to nepřiznají!

I muži mají své dny…

Zastávají obvykle vyšší profesní funkce, vydělávají víc peněz, nemají menstruaci, nemusí rodit děti, a přesto nám, ženám, spoustu věcí závidí. Tohle je 8 z nich!

1) Make-up

pupínky nebo kruhy pod očima má problém většina z nich. Jakmile by se ale tasili s vlastní voděodolnou řasenkou, asi by je už do mysliveckého kroužku nepřijali.

2) Módní kreace

Můžeme si na sebe klidně vzít růžové tričko se srdíčkovým potiskem, sukni pod zadek a kšiltovku po bráchovi, aniž bychom se u toho musely červenat. Muži, kteří našli svou zálibu v podobných kombinacích, si ale tohle tajemství vezmou nejspíš s sebou do hrobu.

3) Plyšové objetí

Můžeme klidně usínat s medvědem, aniž bychom se následně musely zpovídat ze svých prožitých traumat z dětství.

4) Kabelky

Mobil, klíče, peněženka… Tři zásadní věci, které chceme mít pořád u sebe. Muži jich mají většinou plné kalhoty. A to doslova. Výběr pánských tašek je totiž opravdu tristní.

5) Prsa

Máme je, můžeme si na ně sahat a obdivovat je v zrcadle. Oni na ně mají nárok, jen když jim to dovolíme.

6) Nejlepší kamarádku

Chtěli by se kamarádit s naší nejlepší kámoškou, protože je to většinou vážně kost. A nejsou schopni pochopit ten fakt, že holky si spolu opravdu jen povídají!

7) Sbírku laků na nehty

Pány většinou naprosto fascinuje akt lakování a odlakování nehtů. Vlastně by je to hrozně bavilo, protože jim to připomíná lepení modýlků. Jenže pokud zrovna nehrajou s kapelou Marilyn Manson nebo Black Sabbath revival, vypadají jejich nalakované nehty vážně divně. A proto pořád tak nadávají, že jim to smrdí!

8) Pozvání na drink

Ach, ta etiketa. Máte pocit, že máme všechno na háku, stačí se pousmát a muži by nám snesli, co nám na očích vidí. Realita je o dost jiná. Většinou platíme fifty fifty. Ale jo, za tohle si můžeme samy. Emancipace rulezz…

Související články

Další články