Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Žárlivost podle hvězd: Která znamení patří k největším žárlivcům? A kdo odpustí opravdu všechno?

Jste hodně žárlivým tvorem?
Zdroj: profimedia.cz
Načapáte partnera s jinou, ale odpustíte mu to? Váš muž se opozdí o 5 minut kvůli práci a vy mu okamžitě sbalíte kufry? Každý člověk žárlí jinak. A je to ve hvězdách. A jak jste na tom vy?

Někteří lidé považují žárlivost za důkaz lásky, jiní naopak tvrdí, že k ní nepatří. Někdo se uvnitř užírá, ale navenek to znát nedává, další předvádí dramatické etudy.

Svou roli hraje jistě i to, když je k žárlivosti skutečný důvod, tedy prokázaná nevěra. Podívejme se nyní, jak jsou na tom se žárlením jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani jsou dost žárliví, nevěra partnera je pro ně něco zcela nepředstavitelného. Horkokrevnému Beranovi stačí náznak nevěry, aby rozpoutal žárlivou scénu, a to i na veřejnosti. Musíte ho ubezpečit o své lásce, uklidní se naštěstí rychle.

Býk

Býk potřebuje mít jistotu i ve vztahu. Je nejen žárlivý, ale i majetnický. Ani nepřemýšlejte o tom, že byste ho snad podvedli a potom se k němu v klídku vrátili. Takový raněný Býk dokáže zničit všechno kolem sebe, ten opravdu nezapomíná.

Blíženci

Blíženci obvykle nežárlí, samozřejmě že výjimka se vždycky najde, pokus o laškování s někým jiným si proto můžete ušetřit. Na nevinném společenském flirtování Blíženec nevidí nic špatného. Zase to však s provokováním nepřehánějte.

Rak

Rak si s oblibou partnera přivlastňuje, je žárlivý a podezíravý. Žárlivost je pro něj něco jako barometr lásky. Čím více Rak miluje, tím víc žárlí. Bouřlivé scény aspoň nedělá na veřejnosti, to si nechává na doma, pak to ovšem stojí za to.

Lev

Lvi nemají ani tak obavy ze ztráty drahé polovičky, ale z pocitu prohry a zraněné pýchy. Když žárlí, neradi to přiznávají, jsou až příliš hrdí. Lev nestrpí jiné osoby v blízkosti své lásky. Zradu zřídkakdy odpustí, vnímá ji jako obrovské ponížení.

Panna

Panny nebývají přehnaně žárlivé, na což má zajisté vliv i jejich schopnost sebeovládání. Pokud však přece jen Pannu přemůže podezřívavost a nepřesvědčíte ji o tom, že jste jí věrní, můžete se dočkat i toho, že s vámi vztah jednoduše ukončí.

Váhy

Váha začne žárlit pouze tehdy, když jí na partnerovi hodně záleží. Jestli ji něco doopravdy děsí, je to samota. Ve společnosti vás budou Váhy po očku sledovat, zjistí-li, že věnujete příliš pozornosti nějaké osobě, doma se hádce zřejmě nevyhnete.

Štír

Štíři jsou krajně podezíraví, majetničtí a žárliví. Od drahé polovičky vyžadují naprostou věrnost a oddanost. Štír je mimořádně vnímavý, zaregistruje sebemenší změnu ve vašem chování. Jakmile má podezření, chová se dost nepředvídatelně.

Střelec

Střelec žárlí málokdy, vrozený optimismus mu to ani nedovolí, je spíše zdravě ostražitý. Žárlivost je pro něj navíc značně nevýhodná, neboť on sám vyžaduje ve vztahu volnost. Pokud Střelce podvedete, urazí ho to a musíte počítat s následky.

Kozoroh

Kozorozi od partnera vyžadují absolutní věrnost. Žárlí, protože se obávají ztráty milované bytosti. I když to v jejich nitru vře, dokonale to skrývají. Kozorohům mnohdy i po rozchodu trvá velmi dlouho, než přijmou fakt, že má jejich ex nový vztah.

Vodnář

Vodnář je až příliš nad věcí, než aby se snížil k žárlivým výstupům. Občas se může nechat unést obavami z opuštění kvůli někomu zajímavějšímu, avšak nahlas to Vodnář ani za nic nepřizná. Spíše začne nenápadně monitorovat situaci.

Ryby

Ryby jsou velice náchylné k žárlivosti. Bývají podezřívavé a vidí i věci, které neexistují, trápí se. Ryba by nejradši znala partnerovy myšlenky. Umí intuitivně vycítit případnou nevěru, pak vás čeká dramatický výstup, na nějž asi nezapomenete.

Chcete-li vědět, kdy si můžete bez obav zaflirtovat, osobní a erotické horoskopy pro všechna sluneční znamení najdete každý den zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články